Co dziś dobrego zrobiłem dla swojego motocykla
Wyświetleń: 8073
Odpowiedzi: 22
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Nie dzisiaj a przed wyjazdem w piątek zmieniłem opony.

Odpowiedz
Przegoniłem ją 500km  Big Grin

Odpowiedz
muszę dziś na myjnie podjechać bo brudna pieronowo po ostatnim wyjeździe Smile

Odpowiedz
dla mojej beloved zamowilem gmole HEED i przedluzki do lusterek...i chyba z tych odstawek bede najbardziej zadowolony Smile

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz
Osu! daj linka do tych przdłużek

Odpowiedz
Poszła Tereska na serwisik po10tys.

Odpowiedz
(11-26-2015, 08:20 )adamh napisał(a): Osu! daj linka do tych przdłużek

Proszę:
https://www.moto-akcesoria.pl/lusterka/4...salne.html

Shy
Jak przyjdą (moze dziś) i założe (może w weekend) to wrzuce fotki...Oby pasowaly bo tak naprawdę ciężko mowic o standardzie mocowania...poza srednica sruby to jeszcze gestosc zwojow gwintu i kierunek gwintu się roznia miedzy motocyklami...musialem z tego doktorat zrobić Angry   

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz
(11-27-2015, 11:37 )Osu! napisał(a):
(11-26-2015, 08:20 )adamh napisał(a): Osu! daj linka do tych przdłużek

Proszę:
https://www.moto-akcesoria.pl/lusterka/4...salne.html

Shy
Jak przyjdą (moze dziś) i założe (może w weekend) to wrzuce fotki...Oby pasowaly bo tak naprawdę ciężko mowic o standardzie mocowania...poza srednica sruby to jeszcze gestosc zwojow gwintu i kierunek gwintu się roznia miedzy motocyklami...musialem z tego doktorat zrobić Angry   
Zapoda co i jak bom ciekaw fi 10 drobny zwój  i czy lewe ma lewy gwint czy oba lusterka mają prawy. 

Odpowiedz
gwinty różne - lewy i prawy...

Dziś założyłem gmole swojej Niuni Smile

Odpowiedz
zamówilem poszerzenie bocznej stopki i właśnie odebrałem boczne kufry ze stelażem Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości