Co dziś dobrego zrobiłem dla swojego motocykla
Wyświetleń: 7329
Odpowiedzi: 22
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
(01-28-2016, 12:55 )Osu! napisał(a): zamówilem poszerzenie bocznej stopki i właśnie odebrałem boczne kufry ze stelażem Smile

No to chwal się co tam zakupiłeś. 

Odpowiedz
(01-28-2016, 19:42 )wooosiu napisał(a):
(01-28-2016, 12:55 )Osu! napisał(a): zamówilem poszerzenie bocznej stopki i właśnie odebrałem boczne kufry ze stelażem Smile

No to chwal się co tam zakupiłeś. 

po niezwykle dluuuuuuuuuuugich dywagacjach nad tym co kupic zdecydowalem się na Givi Trekker Outback 37L + 48L. Przekonala mnie sensowna cena ktora tym bardziej atrakcyjnaq byla obliczu wzwyżki euro...co bylo widac u innych producentow  Sad  
Jeszcze nie zalozylem ich ale mysle, że biorąc wszystkie dostepne rozwiazania z rynku powinienem zaspokioic nimi glow kompromisu pomiedzy ceną, objetoascia, mocowaniem (stelazem, w Outbackach jest stelaz "Cam-side" - solidniejszy od standardowego Givi...).
Rzecz jasna wrzuce foty w odpowiednim watku jak zainstaluje i okleje odblaskami  Wink  

Załączone pliki Miniatury

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz
Jak zamontujesz to zmierz jaką szerokość ma zestaw. Tez się do takich przymierzam tylko do czarnych. Wchodzi do 45 litrowego kask szczękowy?

Odpowiedz
(01-31-2016, 19:26 )shak napisał(a): Jak zamontujesz to zmierz jaką szerokość ma zestaw. Tez się do takich przymierzam tylko do czarnych. Wchodzi do 45 litrowego kask szczękowy?

do 48litrowego...wchodzi Smile
W necie piszą ile ma zestaw z tą konfiguracją (37L + 48L) - 103cm
Mi pasuje bo i tak mam odstawione na boki lusterka Wink

Ale spoko, zarowno zdjecia jak i pomiar wykonam.
Do mojego czarne pewno by lepiej pasowaly ale nie chcialem 200zl doplacac za kolor...a i tak po miescie tylko z topcasem jezdze a boczne zakladam na dalsze eskapady...

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz
Osu a stopkę Givi masz czy innego producenta

Odpowiedz
(02-01-2016, 09:08 )wooosiu napisał(a): Osu a stopkę Givi masz czy innego producenta

jeszcze jej nie mam :-(
Ma być na poczatku tego tygodnia bo niby od producenta dlugo idzie.
Ale tak, Givi.....generalnie jesli chodzi o Tereski po 2014 roku to duzego wyboru nie ma w tych stopkach Wink

Odpowiedz
(02-01-2016, 08:20 )Osu! napisał(a):
(01-31-2016, 19:26 )shak napisał(a): Jak zamontujesz to zmierz jaką szerokość ma zestaw. Tez się do takich przymierzam tylko do czarnych. Wchodzi do 45 litrowego kask szczękowy?

Do mojego czarne pewno by lepiej pasowaly ale nie chcialem 200zl doplacac za kolor...a i tak po miescie tylko z topcasem jezdze a boczne zakladam na dalsze eskapady...

Racja 48 L Smile
Natomiast przekopałem Internet chyba do samego dna i nie znalazłem szerokości... albo jestem słaby Wink
Podaj linka do wymiarów i gdzie kupowałeś.

Odpowiedz
(02-02-2016, 12:39 )shak napisał(a):
(02-01-2016, 08:20 )Osu! napisał(a):

Racja 48 L Smile
Natomiast przekopałem Internet chyba do samego dna i nie znalazłem szerokości... albo jestem słaby Wink
Podaj linka do wymiarów i gdzie kupowałeś.

www.motofactory.pl
http://motofactory.pl/pl/c/Boczne/272/1/...ducer_25/1

rozmiar ze strony givi:
http://www.givi.it/my-motorcycle#YAMAHA,...é_(10_>_15)

coś slabo przekopujesz Tongue
Ja, jako, że nie mam uchwytów pasażera to musze jakies tulejki zainstalowac....ale zagadałem w innym temacie producenta i postanowil sam z siebie podesłać mi ów tulejki gratis...takze z zamontowaniem zestawu czekam na paczke z dzialu supportu Givi. W miedzyczasie poszerzenie bocznej stopki przyszlo takze zapowiada sie pracowity weekend Shy

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
A ja sobie dziś wymieniłem olej i filtr Smile. Czas operacji jakieś 2 godziny. Ale oczywiście przesadziłęm z ilością oleju. Tak dolewałem, sprawdzałem, dolewałem a to jeszcze kapke, a to jeszcze odrobinkę i mi się troche przelało. Mam teraz między górną kreską a górną krawędzią okienka. Strzykawką ściągnę troche i będzie OKI Smile

Odpowiedz
co prawda dwa dni temu ale udanie zamontowałem narzędziówkę od Dawida Smile

Odi Profanum Vulgus et Arceo... a poza tym 502 495 545 pomoc w okolicach Wawy Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości