Kalendarz 2016
Wyświetleń: 34407
Odpowiedzi: 89
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Skoro nowe forum to i gadgety powinny zacząć się pojawiać proponuję więc zacznijmy wrzucać najciekawsze zdjęcia jako propozycję do kalendarza forumowego na 2016 rok. Jak się uzbiera to zrobimy losowanie i będziemy organizować produkcję / dystrybucję Smile
Ja swoje wrzucę jak tylko wolną chwilkę w domu złapię Smile

Odi Profanum Vulgus et Arceo... a poza tym 502 495 545 pomoc w okolicach Wawy Wink
Odpowiedz
Wiosennie, moze zimowo  Wink

[Obrazek: DSC_0286.JPG]

Odpowiedz
śliczne, czyżby "Letko Naklejka" na bocznych kuferkach ?

na zimowe miesiące to mój faworyt póki co Big Grin

Odi Profanum Vulgus et Arceo... a poza tym 502 495 545 pomoc w okolicach Wawy Wink
Odpowiedz
(05-21-2015, 07:26 )Dyszel napisał(a): śliczne, czyżby "Letko Naklejka" na bocznych kuferkach ?

dobre oko  Big Grin dokladnie to Letkowe naklejki, nieco juz sa nadgryzione zebem czasu i podrozy, ale na tej fotce sa oki  Wink

Odpowiedz
no to moje majowe Smile

[Obrazek: 259iw6e.jpg]

Odpowiedz
Ze sniegu bylo to teraz z szutru. Big Grin

[Obrazek: eRh_Ncl4ku9hvt486TaR_Pe6EX1DtdkMiAEUfong...58-h643-no]

Odpowiedz
A może to ??

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Photo 

to i ja coś dodam od siebie

koszt produkcji kalendarza w formacie A3 przy ilości około 20szt nie powinien przekraczać 30 zł.

Mamy jakiegoś grafika co by ogarnął 12 stron kalendarza + str. tytułową?

Odpowiedz
Kiedyś z kumplem ogarneliśmy takie coś. Ja robiłem fotki a on graficznie to zmontował.
Może w takim formacie zrobić ?
http://www.smlpoland.eu/?doc=galeria&kat...SML%202013

Jeszcze druga kwestia że na 2016 rok się nie wyrobimy chyba że ktoś ma zaprzyjaźnioną drukarnie.
Jak robiliśmy ten kalendarz to drukarnie mówiły nam że takie rzeczy ogarnia się najpóźniej we wrześniu.
Ale można by się sprężyć i coś pokombinować Wink

Odpowiedz
drukarnię ogarnę ja, tylko projekty bym musiał w miarę szybko dostać, też nie będziemy tego w tysiącach robić przecież Smile

Jaki format druku tego był? o coś takiego właśnie mi chodzi.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości