Kalendarz 2016
Wyświetleń: 32588
Odpowiedzi: 89
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
jak by co także mogę spróbować ogarnąć drukarnię, mam niezły kontakt z Vstrom Club forum Smile a póki co trzeba nam na gwałt zdjęć więcej wrzucać Smile

Odi Profanum Vulgus et Arceo... a poza tym 502 495 545 pomoc w okolicach Wawy Wink
Odpowiedz
ja mogę powrzucać więcej, ale nie chce mieć większości Big Grin Jedno mi wystarczy Big Grin

Odpowiedz
a ja mogę powalczyć swoimi dziełami Smile

[Obrazek: 88e872cd1f03c3e4med.jpg]

Odi Profanum Vulgus et Arceo... a poza tym 502 495 545 pomoc w okolicach Wawy Wink
Odpowiedz
Mało czasu jest więc proponuję aby fotki zbierać do końca miesiąca. Jak będzie mało to adamh dawaj swoje. W listopadzie szybko projekt i do drukarni bo mogą być kolejki.
A od przyszłego roku proponuje ogłosić konkurs na 13 najlepszych fotek, czas do września Wink

Odpowiedz
Photo 
Proponuje jako zdjęcie na stronę tytułową

Odpowiedz
kilka zdjęć od misiek-888

Odpowiedz
nie no do kalendarza Tenerkowego proponuję aby na zdjęciu była przynajmniej jedna Tenerka, nawet piękne kobiety przy tym słupku nie rekompensują mi widoku tak zakazanych " ... " pozostałych członków na zdjęciu Tongue

Odpowiedz
i moich kilka propozycji:

[Obrazek: na_popasie.jpg]
[Obrazek: owieczka.jpg]
[Obrazek: trasa_alpejska.jpg]

Odpowiedz
p@nterka, super zdjęcia Smile

Odpowiedz
Fotek chyba już wystarczy jak na pierwszy kalendarz Wink. Teraz trzeba by przygotować projekt i do drukarni Wink
Admin, może zebrać wszystkie fotki i ustawić coś w rodzaju ankiety. Wtedy zostanie wybranych 13 najfajniejszych. ???

hmmm policzyłem fotki i jest ich 14 więc chyba ankieta odpada Wink

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości