Modlitwa wyznawcy qultu Teresy
Wyświetleń: 2701
Odpowiedzi: 3
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
O wielki karburatorze, spraw by mój dyferencjał nigdy mnie nie zawiódł, by w przewodach wciąż płynęła benzyna, ażeby korki olejowe trzymały sie twardo gwintu i nigdy nie wylatały wraz z olejem.
By każdego poranka budził mńie dźwięk rozrusznika i szczek wbijanego biegu, a będę wielbił cię i polerował do upadłego.
Zaiste wielka jest twoja moc i zaprawdę powiadam wam drogę do szczęścia niebieskiego znajda wszyscy wyznawcy qultu Teresy, i bedą po wieczność podróżować po niebieskich szutrach.
Ale nie wcześniej azalisz po ziemskim łez padole pokonają milion kilometrów na 2 oo i spotkają sie nie raz z braćmi i siostrami swemi.

Brum Brum

Odpowiedz
Dobre :-)

Etyliniarze- Motocykliści Ziemi Średzkiej
Odpowiedz
Big Grin 
(05-19-2015, 20:25 )Ralf Dragon napisał(a): O wielki karburatorze, spraw by mój dyferencjał nigdy mnie nie zawiódł, by w przewodach wciąż płynęła benzyna, ażeby korki olejowe trzymały sie twardo gwintu i nigdy nie wylatały wraz z olejem.
By każdego poranka budził mńie dźwięk rozrusznika i szczek wbijanego biegu, a będę wielbił cię i polerował do upadłego.
Zaiste wielka jest twoja moc i zaprawdę powiadam wam drogę do szczęścia niebieskiego znajda wszyscy wyznawcy qultu Teresy, i bedą po wieczność podróżować po niebieskich szutrach.
Ale nie wcześniej azalisz po ziemskim łez padole pokonają milion kilometrów na 2 oo i spotkają sie nie raz z braćmi i siostrami swemi.

Brum Brum
Ralf  nie modliłeś się żaliwie ?!!! (Korek od Oleju) pozdawiam Wojtek -Wrocław Big Grin .

Odpowiedz
Modliłem sie juz po fakcie

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości