Regulacja świateł
Wyświetleń: 5337
Odpowiedzi: 4
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Mam problem z ustawieniem poziomu świateł. Są dwie śrubki, która co reguluje? Z góry dzięki za pomoc Blush

Odpowiedz
Dawno nie krecilem, ale jak dobrze pamietam to dolnymi wysokosc, a gornymi kierunek swiecenia

Odpowiedz
Pirania,
udało ci się zrobić tą regulacje świateł ? Muszę zrobić to samo tylko nie wiem jak. Jak kręcę śrubkami ( są dwie przy każdej lampie po jednej - chyba że są jeszcze jakieś inne ? nie zauważyłem u mnie żadnych dolnych śrub jak pisze Floydoo) nie dostrzegam żadnych zmian...

Odpowiedz
w serwisowce podaja które srubki do jakiej regulacji...
Czyli wg. serwisowki dolne srubki sluża do regulacji gora/dol, a gorne na boki.
Jak kręcisz dolnymi srubkami w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara to podnosisz...odwrotnie opuszczasz..

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz
Photo 
XTZ 750 Super Tenere 1994 lampa zespolona przednia. Stojąc i patrząc w kierunku jazd, dwie dolne śruby pionowo skierowane w górę, dostępne bezproblemowo od spodu czaszki Lewo i Prawo (Lewa lampa -wkręcasz śrubę lampa idzie w prawo, wykręcasz lampa idzie w lewo), (Prawa lampa - wkręcasz lampa idzie w lewo a jak wykręcasz lampa idzie w prawo tu jest odwrotnie jak w lampie lewej i przy regulacji przynajmniej dla mnie, się pieprzy w głowie) Natomiast górne śruby umieszczone w górnych rogach korpusu lampy są dostępne od strony tablicy pod licznikiem. Te dwie mają regulacje taka samą tz. zgodnie ze wskazówkami zegara lampa idzie do góry, odwrotnie do wskazówek zegara lampa idzie w dół. W załączeniu foto poglądowe znalezione na forum XTZ club.

Ciekawi mnie jak ustawiacie światła w swoich Tenerkach...odległości kąty itd chętnie pogadam na priv.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości