Szyba
Wyświetleń: 87519
Odpowiedzi: 16
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
zapewne chodzi o deflektor Wink

Odpowiedz
(04-23-2016, 18:45 )Arek napisał(a): zapewne chodzi o deflektor Wink

Tak  Arku .Już poprawiłem 

Odpowiedz
(04-23-2016, 18:37 )wooosiu napisał(a): Polecam defektor  firmy Loster. Uchwyt regulowany i różne rodzaje szyb. Koszt to ok.150zł.http://www.szybymotocyklowe.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=9&Itemid=193

a jaki konkretnie model deflektora masz?
Tak się zastanawiam jeszcze czy są na rynku gdzieś szersze szybki do modeli po 2014 roku (szersze od fabrycznej szyby) - robil ktoś już jakiś rekonesans?

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz
(04-24-2016, 19:33 )Osu! napisał(a):
(04-23-2016, 18:37 )wooosiu napisał(a): Polecam defektor  firmy Loster. Uchwyt regulowany i różne rodzaje szyb. Koszt to ok.150zł.http://www.szybymotocyklowe.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=9&Itemid=193

a jaki konkretnie model deflektora masz?
Tak się zastanawiam jeszcze czy są na rynku gdzieś szersze szybki do modeli po 2014 roku (szersze od fabrycznej szyby) - robil ktoś już jakiś rekonesans?

Przy nowej Tenerze mam NC1.  Można u nich zrobić na zamowienie inną. W uchwycie jest regulacja konta szyby. A w szybie jeszcze ok2cm regulacja góra /dół. 

Odpowiedz
A jak wrażenia z jazdy z tym NC1? Nie telepie Ci się szyba razem z tym deflektorem podczas jazdy....? Mocno się trzyma na szybie? Bo z tego co widze to jest "zaciskana" do szyby srubami czyli czysto teoretycznie moglaby się chcieć z tej szyby ześlizgnąć pod naporem wiatru. Probowałes z większymi prędkościami jechać i sprawdzić jak się wtedy ów deflektor sprawuje? Smile

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz
(04-25-2016, 14:04 )Osu! napisał(a): A jak wrażenia z jazdy z tym NC1? Nie telepie Ci się szyba razem z tym deflektorem podczas jazdy....? Mocno się trzyma na szybie? Bo z tego co widze to jest "zaciskana" do szyby srubami czyli czysto teoretycznie moglaby się chcieć z tej szyby ześlizgnąć pod naporem wiatru. Probowałes z większymi prędkościami jechać i sprawdzić jak się wtedy ów deflektor sprawuje? Smile
Przy 150km/h trochę kiwa szyba na nierownosciach ale delikatnie  powód tego jest taki ze cala szyba jest na gumkach/amortyzatorach więc sztywno nigdy nie będzie. Sam deflektor przykrecony jest przez podkładki podgumowane . Wiatr nie ruszy za to po upadku moto na płot  odpadł i szyba się nie uszkodziła. 

Ogólnie dla mnie jest ok. Odczucia mniej telepie kaskiem przy dużych prędkościach oraz dużo mniej owadów na kasku.

Odpowiedz
Czy może ktoś się orientuje czy szyba pasuje zamienne między Z a ZE ? Szukałem na stronie givi i podają inne nr katalogowe

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości