patent do mocowania dodatkowego bagażu na topcase
Wyświetleń: 42072
Odpowiedzi: 2
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wink 
patent made by Osu! :clap:

Do kufra dołożyłem boczne zaczepy na tzw. pajączka...
Gotowe "ucho" jest z nierdzewki i zamocowane na 4 specjalne nity które po zerwaniu mają z drugiej strony 3 ramiona dając lepsze zaparcie się od tylu scianki...kufer ma podwojne scianki także nie miałem jak dać z tylu podkładki i standardowych nitów które zapewne by sie tak dobrze nie trzymały...
Ów patencik pozwala wrzucić swobodnie duży worek marynarski dając niesamowitą swobodę objuczania moci....a trzymanie boczne pozwala czuc sie swobodniej na alpejskich agrawkach - nie boisz sie, że bagaż na topcase Ci zjedzie na bok jakjestes w przechyle...

Patent jest o tyle dobry, że jak nie masz w ogole żadnego "bagażnika" nas swoim topcase to montujesz takie uszy i już masz.... Wink
A jak ktos na weekend w Polske jedzie to nie trzeba zakladac bocznych kufrow bo topcase plus przestrzen nad nim daje ogrom swobody nawet jak z plecaczkiem na weekend smigacie...

Załączone pliki Miniatury

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz
Sprytnie!! Od wewnątrz dałeś podkładki czy blaszkę z otworami ??

Odpowiedz
(12-14-2015, 07:54 )misiek-888 napisał(a): Sprytnie!!  Od wewnątrz dałeś podkładki czy blaszkę z otworami ??

Nie. W tym typie kufrów są podwójne ścianki a między ściankami jest przestrzeń pusta. Normalnie dalbym śruby z łbem plaskim ale w tym przypadku....zmuszony byłem użyć nitów ale zastosowałem te specjalne które po zerwaniu tworzą większą powierzechnię (3 płaskie ramiona)oporową z drugiej strony ścianki...(nie miałem jak podłożyć podkładki).

Poniżej zdjęcia użytych nitów.

Załączone pliki Miniatury

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości