chlapacz / przedłużenie przedniego błotnika
Wyświetleń: 53988
Odpowiedzi: 8
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Thumbs Up 
dla tych którzy zastanawiają sie nad montażem dodatkowego sztywnego chlapacza przesylam fotki jak to wyszlo na mojej Niuni Smile
Woosiu ma taki sam na swojej i dzięki jego uprzejmości dowiedziałem sie kto robi takie gadżety.
koszt to 45zł + dostawa

Załączone pliki Miniatury

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz
A kto robi takie gadżety ? nie ładnie chwalić i nie podać szczegółów Tongue

Odi Profanum Vulgus et Arceo... a poza tym 502 495 545 pomoc w okolicach Wawy Wink
Odpowiedz
Dyszel podaje linka http://allegro.pl/chlapacz-yamaha-xt-120...12307.html

Odpowiedz
Dzieki, może niebawem uzyskam pozwolenstwo na dodatkowy zakup Smile

Odi Profanum Vulgus et Arceo... a poza tym 502 495 545 pomoc w okolicach Wawy Wink
Odpowiedz
(10-22-2015, 19:37 )Osu! napisał(a): dla tych którzy zastanawiają sie nad montażem dodatkowego sztywnego chlapacza przesylam fotki jak to wyszlo na mojej Niuni Smile
Woosiu ma taki sam na swojej i dzięki jego uprzejmości dowiedziałem sie kto robi takie gadżety.
koszt to 45zł + dostawa

Osu tak pomyślałem  bo masz matowy kolor można by przeszlifować przedłużenie papierkiem wodnym i mogło  by to nieżle  prezentować.?

Odpowiedz
hmmm...nie myslalem o tym..w sumie mi tak az bardzo nie przeszkadza polysk - lubie kontrasty ;-)

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz
Miejsce montażu jest takie iz nie ma znaczenia czy połysk czy mat.

Odpowiedz
Nadmienię ze ten sam gość może zrobić i inne rzeczy na zamówienie. Rozmawiałem kiedyś że gdyby miał pierwowzór np. tylny błotnik/ chlapacz mógł by wykonać . Kwestia za ile to pewnie zależy od ilości chętnych. Można by było coś pomyśleć .

Odpowiedz
mam ten i jest ok. w zestawie jest tasma i koleczki ale ja do montażu użyłem dwuskładnikowego kleju epoksydowego.
trzyma mocno i dokładniej można dopasować.

http://www.motobagaz.pl/przedluzenie-blo...-8520.html

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości