Wakacje 2015
Wyświetleń: 1724
Odpowiedzi: 3
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Hej.
Tegoroczne wakacje spędziłem w Bieszczadach. Generalnie co roku latamy z kumplem  w jakąś cześć Polski.
W tym roku bazą był Przemyśl.
Ja: jeszcze xt660, kumpel gs 500f.
W drodze do Przemyśla zwiedziliśmy Iłżę i zamek. Dnia następnego zwiedziliśmy już sam Przemyśl, rynek, muzeum fajek i dzwonów, w podziemiach też byliśmy. ( nie wspominając o knajpach- pizza i browar Wink )
Następnie było zwiedzanie okolic Przemyśla, więc Saglis Solio, Łętownia czy zamek w Krasiczynie.
Następny dzień to wycieczka objazdowa- Sanok- Solina-Wołosate-Ustrzyki. Kolejny odcinek dnia następnego to Leżajsk- Kościół i muzeum browarnictwa ( a co za tym idzie- DEGUSTACJA Wink )
Następny w planie był Sandomierz. Trasa podziemna, rynek, ( pizza i browar Wink ).
Następny dzień to powrót połączony ze zwiedzaniem zamku KrzyżTopór. Zamek super i przede wszystkim z klimatem.
A wieczorkiem już w Wawie.
Było bardzo fajnie. Wycieczka 4- osobowa, my i nasze żony. Dni 6, a kilometrów coś koło 2000.
Polecam

ps. spróbuje parę fotek dołączyć Wink

Odpowiedz
brzmi zacnie ale bez fotek i dokładnego opisu pod nimi daleko nie zajdziesz w tym biznesie Tongue

Odi Profanum Vulgus et Arceo... a poza tym 502 495 545 pomoc w okolicach Wawy Wink
Odpowiedz
Zawsze są jakieś początki Wink

C.D. Wink

Odpowiedz
Heart 
Ja tamte wakcje spędzlam ze znajomymi w górach :Smile Trasy "zgapiliśmy" z portalu http://www.szlakiwpolsce.pl Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości