NIEŚMIERTELNIKI
Wyświetleń: 1192
Odpowiedzi: 4
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witam
powstał pomysł aby zrobić nieśmiertelniki
w komplecie 2 sztuki blaszek ze stali chirurgicznej w gumowych oprawkach, do tego długi (60cm) i krótki (20cm) łańcuszek.
Blaszki są wybijane, nie grawerowane. Taki system jest trwalszy.

treść wg wzoru:

1. blaszka 

imię nazwisko
nick
ICE1
ICE2
SUPERTENERE.PL  (ewentualnie grupa krwi)

2. blaszka (to samo co na pierwszej lub podajecie tekst jaki chcecie).

Generalnie mieści się 5 linijek tekstu po 15 znaków, czyli na jednej blaszce 75 znaków, czyli na dwóch blaszkach aż 150 znaków, w tym oczywiście znaki polskie.

Dostępne znaki:

cena za komplet to około 20 - 25zł (w zależności od ilości chętnych)

Nieśmiertelniki będą do odebrania w Czechowicach - Dziedzicach, Bielsku - Białej Jak komu będzie pasowało. Lub też można wysłać pocztą (wtedy doliczamy przesyłkę - około 7,5zł priorytetem w kopercie bąbelkowej).

Z uwagi na fakt, iż na nieśmiertelnikach mogą być podane dane osobiste, których nie chcecie pokazywać do "ogólnego widoku" proponuję, aby pod tym postem zamieszczać zgłoszenia kto chce, a na priva do mnie kierować wiadomość z tym co ma być na blaszkach wybite.

Pozdro
AdamH.

Odpowiedz
tylko po co to aż na forum robić, każdy wedle uznania może w tej cenie to zrobić indywidualnie np. tu : https://www.militaria.pl/tm/niesmierteln...p43124.xml

moło przemawia do mnie ten pomysł... co innego kubek, kalendarz, koszulka z limitowanej serii np SUPER TENERE FORUM 2016 i tak co roku inny wzorek organizować Smile

Odi Profanum Vulgus et Arceo... a poza tym 502 495 545 pomoc w okolicach Wawy Wink
Odpowiedz
Dyszel , kubki i inne tez będą, działam już nad tym Smile

Odpowiedz
Ogólnie nieśmiertelniki to fajna sprawa. Ja swój noszę już z 8 lat. Zdjąłem go chyba tylko z 5 razy ( na chwilę) .
Polecam niezdecydowanym Wink

Ps. NIeśmiertelniki chyba raczej w dziale "na luzie" niż "o forum" Wink

Odpowiedz
Mi się podoba taki pomysł nieśmiertelnika ale bardziej jako pomiotkowy gadżet np ze Zlotu dla każdego uczestnika . Co reszta na to ?

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości