Ekspansja forum
Wyświetleń: 6553
Odpowiedzi: 18
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Hej.
Strasznie mało osób jest na naszym forum. W zasadzie 5 osób rozmawia.
Proponuję trochę rozreklamować nasze forum, na fejsie, jakiś grupach motocyklowych lub innych forach moto.

Odpowiedz
Niestety możemy tylko drogą pantoflową gdyż regulaminy innych forum zabraniają takich praktyk(tz.dzialanie na szkodę forum -grożą likwidacja kont lub blokada) - klient im ucieka. Znam z autopsji.

Odpowiedz
No to kicha. Dobrze że mi powiedziałeś bo już miałem atakować inne fora Wink
W zasadzie to nic nie stoi na przeszkodzie mieć konta na kilku forach.

Odpowiedz
Sposób jedynie taki ze jak masz kontakt z kimś mail lub tel i tak rozpowiadać.Napewno po Zlocie się polepszy . Jak w wszystkim trzeba czasu.

Odpowiedz
A może na naszym fejsie codziennie przypominać ludziom??
Może ludzie myślą że nic się nie zmieniło na forum i nadal pełno spamu i automatów. Dlatego tu nie zaglądają.
Co Pan na to Panie Administrator ??? Smile

Odpowiedz
Ogólnie można by było jak jest jakiś temat to na FB .odsyłać z linkiem na forum. Zaraz sprawdzę czy to działa.

Odpowiedz
Zacny pomyśl, na mnie podziałało Wink

Odi Profanum Vulgus et Arceo... a poza tym 502 495 545 pomoc w okolicach Wawy Wink
Odpowiedz
Ja spróbuję taki sam numer zrobić na innym forum .A oprócz tego telefony , maile, GG i inne rzeczy taki samo .Czuje ze się rozkreca

Odpowiedz
Ja znalazłem Was dziś przez absolutny przypadek. Samo pozycjonowanie w Google powinno pomóc. Jak wpisze się w wyszukiwarce forum Super Tenere, to nie widać tego forum w wynikach.

Odpowiedz
Nie wiem czy wiecie ale posiadacie wyjątkowy i elitarny motocykl, co juz samo przez sie awansuje was do grupy zaawansowanych zanawcow tematu, niestety większość z wlascicieli to tacy sami nowobogaccy jak w pewnej bawarskiej marce, kupią zrobią rocznie 2tys km i potem sprzedają maszynę po 5 latach leasingu. Na szczęście są i zakręty jak Woooosiu i wielu innych ale z braku czasu korzystam z Facebooka bo szybciej. Mam nadzieje ze sie zmobilizujecie i jednak bedzie nas wiecej niż rok temu bo tylko w ten sposób da sie powiększać nasze grono. Na chwile obecna niestety tylko 13 motocykli wiec troche słabo. LWG i do zobaczenia na trasach

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości