Ekspansja forum
Wyświetleń: 5456
Odpowiedzi: 18
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Znaczy jak kiedyś BMW sobie kupię to będę nowobogackim i przestanę odmachiwać na drogach - smutne Sad

--
Pozdrawiam
Mowso
http://www.gophoto.eu
ER-5->DL650->MG Stelvio->DL650->F800GT->XT1200Z
Odpowiedz
Mi na szczęście bogactwo nie grozi przy moich zdolnościach do wydawania Big Grin Chyba, że trafią w końcu we mnie w lotto Big Grin to zabieram tereche i jadę w koło globusa Big Grin

Odpowiedz
Ojciec Dyrektor zapomniał dodać, że pozytywnie zakręcony ,ale to chyba zrozumiałe . Mamy wyjątkowe moto i ludzie którzy je wybierają też na swój sposób są wyjątkowi - Yamaniacs.

Odpowiedz
Głąby niestety trafiaja sie na roznych motocyklach i na Tereskach tez, nie wazne czym jezdzisz wazne co myslisz, mam wiele znajomych motocyklistow, nawet kilku na GSach Big Grin i jedzni z tych podziwiaja moja Terese inni sa jednak zdania ze maja lepszy motocykl, wazne ze mi to nie przeszkadza bo Teresa jest tylko moja i juz. Lecz takie poglady odkladam na dalszy plan, bo najwazniejszy jest czlowiek, mimo innych maszyn jestesmy dalej kolegami, motocyklistami, ziomalami Big Grin.

Swoja droga przydala by sie jakas mobilna wrsja forum, coby dalo sie to latwiej na telefonie ogarniac.

Odpowiedz
Pewnie że zawsze ktoś się trafi oderwany granatem od pługa, ale ja tych których znam są wpożo. Poza tym dużo osób oprócz Teresy ma jeszcze inne moto

Odpowiedz
Ja w ogóle nie ogarniam o co chodzi w tych animozjach, i nie mam chęci tego ogarniać. Motocyklista to człowiek na motocyklu i tej wersji będę się trzymał Smile

Odpowiedz
(04-23-2016, 18:49 )Arek napisał(a): Ja w ogóle nie ogarniam o co chodzi w tych animozjach, i nie mam chęci tego ogarniać. Motocyklista to człowiek na motocyklu i tej wersji będę się trzymał Smile

No dokładnie. Wszystkie motocykle są fajne i nie ma co sobie udowadniać, który jest lepszy. Są inne i są najlepsze dla swoich właściciel bo zapewniają im pozytywne doznania. Ja nie miałem nie fajnego motocykla i chyba wszyscy mają tak samo... W "nowobogactwie" też nie widzę nic zdrożnego, jeśli tylko pochodzi z pracy, a nie z oszustwa... Liczy się co w głowie i w sercu... Smile

Odpowiedz
Ja myślę że kol. RalfDragon chciał powiedzieć że jedni mają pasję a inni pasje kupują. Myślę że temat do zamknięcia bo niczego nie wnosi do forum. Na drodze i w życiu szanujmy wszystkich czego też wam życzę LwG

Odpowiedz
(04-22-2016, 08:25 )Ralf Dragon napisał(a): Nie wiem czy wiecie ale posiadacie wyjątkowy i elitarny motocykl, co juz samo przez sie awansuje was do grupy zaawansowanych zanawcow tematu, niestety większość z wlascicieli to tacy sami nowobogaccy jak w pewnej bawarskiej marce, kupią zrobią rocznie 2tys km i potem sprzedają maszynę po 5 latach leasingu. Na szczęście są i zakręty jak Woooosiu i wielu innych ale z braku czasu korzystam z Facebooka bo szybciej. Mam nadzieje ze sie zmobilizujecie i jednak bedzie nas wiecej niż rok temu bo tylko w ten sposób da sie powiększać nasze grono. Na chwile obecna niestety tylko 13 motocykli wiec troche słabo. LWG i do zobaczenia na trasach

LwG Ojcze Dyrektorze

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości