Podłączenie Alarmu
Wyświetleń: 4449
Odpowiedzi: 20
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witam .Mam problem z podłączeniem przewodów z alarmu pod kierunkowskazy. Szukałem wiązki i poległem. Może powinienem gdzie indziej się wpiąć. Wszelkie porady , zdjęcia, sugestie mile widziane.

Odpowiedz
Zapomniałem dodać że mam wersję xt1200 ZE ale myślę że wiązki elektryczne nie różnią się od Z

Odpowiedz
Czemu akurat pod kierunkowskazy, szukasz plusa czy też te akurat przewody mają jeszcze jakieś zastosowanie ?

Odi Profanum Vulgus et Arceo... a poza tym 502 495 545 pomoc w okolicach Wawy Wink
Odpowiedz
Chodzi o to ze obecnie mam alarm podłączony tylko nie mam sygnalizacji świetlnej.W poprzednim moto miałem podłączone to pod + kierunków ale tam instalacja była prosta. Jeszcze myślę czy by nie podłączyć tego za przekaźnik bo łatwiej namierzyć go.

Odpowiedz
plus po przekaźniku to poprostu zasilanie ale nie rozwiąże braku sterowania na światła w instrukcji nie napisali gdzie co podłączyć ? nie wiem czy nie szukał bym gdzieś za włącznikiem awaryjnych

Odi Profanum Vulgus et Arceo... a poza tym 502 495 545 pomoc w okolicach Wawy Wink
Odpowiedz
Dyszel alarm działa , z centralki wychodzą kabelki dwa pod lewy i prawy kierunkowskaz i nieważne tył czy przód. Nie wiem które to kable w Tenerze żeby się wlutowac

Daje instrukcje w Pdf.Może coś pomoże

Załączone pliki
.pdf   manual_142-3.pdf (Rozmiar: 667.39 KB / Pobrań: 0)
Odpowiedz
aaa to chyba jeszcze za wcześnie dla mnie żeby wskazać palcem odpowiedni kabelek Tongue

Odpowiedz
Szukam kostki bo musi gdzieś być aby wiązkę kierunków rozpiąć ,bo tu najszybciej się wpiąć.

Odpowiedz
Ja bym wziął miernik ( omomiarkę ) oby odszukać przewody od kierunków.

Odpowiedz
kabel do kierunkow namierzysz pod bezpiecznikiem od kierunkow Big Grin

a nie prosciej by bylo podpiac sie pod postojowki??

Z drugiej strony im mniej ingerencji w oryginalna instalacje tym mniej potem zagadek w trasie Big Grin

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości