Podłączenie Alarmu
Wyświetleń: 5287
Odpowiedzi: 20
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Floydoo tek też myślałem tylko bezpiecznik może być przed przekażnikiem a moim zdaniem powinno to być zrobione za .Alarm sam podaje napięcie na kierunki.Panowie nie szukam podłączenia alarmu pod + i - tylko sygnalizację świetlną uzbrojenia , rozbrojenia i zadziałania o czym świadczą migające kierunki. Acz kolei każda rada jest mile widziana.

Odpowiedz
Podaj kablem z centralki alarmu na probe sygnal do bezpiecznika i zobzaczysz jaki bedzie efekt, najwyzej cos wybuchnie Big Grin

Ja bym podlaczyl pod postojowki

Odpowiedz
Postojowki czy awaryjne?

Odi Profanum Vulgus et Arceo... a poza tym 502 495 545 pomoc w okolicach Wawy Wink
Odpowiedz
Co ty Floydoo  z tymi postojówkami ? .kierunki mają mi migać  jak alarm będzie wył. Postojówki będzie widać tylko z przodu a kierunki z każdej strony .Wiesz jak będą kradli mi Terese to niech świeci jak choinka 

(11-02-2015, 18:48 )Floydoo napisał(a): Podaj kablem z centralki alarmu na probe sygnal do bezpiecznika i zobzaczysz jaki bedzie efekt, najwyzej cos wybuchnie Big Grin

Ja bym podlaczyl pod postojowki

Chyba nie chce sprawdzać jak działa Autocasco. ?

Odpowiedz
wooosiu, przecierz z tylu tez masz lampe Big Grin

jak chcesz zeby dobrze migalo to zoltego koguta na kufer zamontuj Big Grin

Jednak rzeczywistosc jest dzis taka ze caly ten alarm to tylko bedzie Cie wkurzal, bo bedzie sie wlaczal przy kazdym szturchnieciu na parkingu itd, a to sie uzbroi, a to sie nie bedzie chcial rozbroic, a to Ciebie rozbroi, a to moto w Rumuni nie odpali bo alarm....
... a jak beda kradli (czego nikomu nie rzycze) to na 100% alarm sie nie odezwie bo w pierwszej kolejnosci go oadlacza.

Czego przykladem moga byc ginace GSy na poludniu Polski.

Wracajac jednak do podlaczenia kierunkow, przelec po kablu od jednego kierunkowskazu do miejsca gdzie bedzie sie laczyl z drugim po tej samej stronie i tam znajdziesz reszte.

Jak bys do mnie podjechal to bym Ci wszystkie swiatla podlaczyl Big Grin

Odpowiedz
Piotrze pewnie dużo w tym racji . Każda rzecz która utrudni to nieautoryzowanemu nabywcy mnie ciesz . Alarm jest dla PZU i dla małolatów pijanych. Ja stosuję własne zabezpieczenia .Ale jak kto będzie chciał to na lawetę zabierze i nic nie pomoże. A wracajac do tematu to tak zrobię po nice do kłębka pewnie znajdę . Chciałem to szybko zrobić bo trochę już zimno na dworze. Dzięki

Odpowiedz
najlatwiej bedzie szukac od prawego przedniego kierunku

Odpowiedz
Tak też zrobię .Będzie ładna pogoda to zrobię striptiz Teresy.

Odpowiedz
Ja się zastanawiałem czy nie zainstalować modulu GPS co to by transmitowal polożenie....Niedroga sprawa i coraz więcej ludzi instaluje zarówno w autach jak i motocyklach (tu trochę trudniej bo pomimo tego ze male to i tak z miejscem nie za latwo na moto bo musi być schowane a i warto by miało swoja baterie...
Tyle ze czy jak wrzuca na pake jakiegoś sprintera/transita (tak kradna najczesciej..nikt nie wsiada i nie odpala moto) to sygnal raczej w takiej puszce może być zatrzymany...a potem od razu wyladuja do garażu...moto (GPS) nie zdazy złapać satelit w czasie przerzucania z auta do dziupli :-(

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz
Fakt, ciekawe co lepsze, alarm czy gps. Zapewne każdy system ma swoje plusy i minusy.
Ostatnio czytałem o czymś takim (GPS):
https://www.facebook.com/TrackSystem/pos...6534724452

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości