sprawdzenie poziomu oleju
Wyświetleń: 9544
Odpowiedzi: 22
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Hej.
Chciałbym się zapytać jakie są wasze metody, sugestie odnośnie sprawdzania poziomu oleju ???.
Pytam się z ciekawości gdyż w moich poprzednich motocyklach układ olejowy się trochę różnił Wink

Odpowiedz
U mnie zazwyczaj to jest płaska powierzchnia, moto na centralny podnóżek, olej ma być między min a max. Chyba tyle Smile

Odpowiedz
Ja nie mam centralki więc muszę trochę manewrować żeby nie wywalić się z moto.
Trochę chyba Yamaha nie pomyślała, bo jak ktoś ma mniej siły to raczej sam nie sprawdzi poziomu.

Odpowiedz
(11-02-2015, 18:22 )RadziX napisał(a): Ja nie mam centralki więc muszę trochę manewrować żeby nie wywalić się z moto.
Trochę chyba Yamaha nie pomyślała, bo jak ktoś ma mniej siły to raczej sam nie sprawdzi poziomu
Zainwestuj w centralke, przy da sie do sprawdzania oleju, ale tez i wielu innych rzeczy

Odpowiedz
Nie jestem pewien ale czy sprawdzanie na centralne to nie błąd? Moim zdaniem powinno się go sprawdzać gdy stoi na kołach najlepiej przy pomocy osoby wspomagającej Smile

Odi Profanum Vulgus et Arceo... a poza tym 502 495 545 pomoc w okolicach Wawy Wink
Odpowiedz
Ja stawiam na płaskim na bocznej stopce ,obchodzę  dookoła , kucam , chwyta moto za gmola i tylny uchwyt i kiwam  powoli na siebie  spoglądając na "wizjer". Jak dochodzę do pionu i sprawdzę przechylam  z powrotem na boczną.

Odpowiedz
Floydoo chyba bedzie trzeba tak zrobić, choć myślałem że jak nie ma łańcucha i tych całych egzorcyzmów z czyszczeniem i smarowaniem to obejdzie się bez centralki.

Odpowiedz
wooosiu, a poziomice na siedzenie kladziesz ?? Big Grin

RadziX, centralka sie przydaje, zmiana opon, kapcie, obsluga serwisowa, pakowanie, promy, ewentualnie inny transport ... i wiele innych

Odpowiedz
(11-02-2015, 20:45 )Floydoo napisał(a): wooosiu, a poziomice na siedzenie kladziesz ?? Big Grin

RadziX, centralka sie przydaje, zmiana opon, kapcie, obsluga serwisowa, pakowanie, promy, ewentualnie inny transport ... i wiele innych

He he ?o tym nie pomyślałem ?Dzieki . Człowiek  całe życie się uczy

Odpowiedz
A powiedzcie jeszcze po jakim czasie od wyłączenia silnia sprawdzać ??

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości