Nowe "Działy"
Wyświetleń: 4451
Odpowiedzi: 14
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
(11-12-2015, 17:41 )adamh napisał(a): Panowie,
co do działu "Nasze Tereski", mamy dział O Nas, tam możemy wrzucać info o nas i naszych sprzętach,
"Modyfikacje" -  z takim zamiarem powstały działy pomocne patenty
nie dublujmy tego, tak mi się wydaje przynajmniej, wypowiedzcie się, jak wolą większości będzie zrobienie kolejnych działów, to ok.

może i tak, ale Smile

dział "o nas" użytkownicy traktują jak "przywitalnie" i przedstawiają siebie a nie swoje maszyny.

mamy "pomocne patenty w podróży" i "pomocne patenty po zjechaniu z asfaltu"  ale moim zdaniem przydał by się dział "modyfikacje" gdzie można by zamieszczać informacje np: o sposobach mocowania nawigacji,  poszerzeniu stopki, dodatkowym gnieździe do ładowarki lub  o wielu patentach jakie użytkownicy teresek zainstalowali w swoich sprzętach a przydają się zarówno na asfalcie jak i w terenie.

takie moje zdanie ale może się mylę Smile

o przepraszam jest jeszcze poddział "patenty i usprawnienia"  w dziale "garaż"   dopiero teraz dostrzegłem 

http://www.motofuria.pl  ... z pasji do motocykli
Odpowiedz
a ja sugeruje dział w garażu pt. MANUALKI...
i wrzuciś tam od razu service manual - niech jest pod reka...

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz
Osu! problem jest z plikiem, bo ma prawie 50MB i nie da sie go wsadzić na forum, trzeba by może coś z linkiem publicznym pomyśleć, jak znajdę chwilę to ogarnę. Ja mam do 2011 i 2014, jak ktoś potrzebuje to mogę na maila zapodać

Odpowiedz
A na google drive można wsadzić i podlinkować. Jak coś to mam wolne jeszcze 90GB to może u mnie leżeć.

Chińskie pierdzikółko 2005-2007, Suzuki Burgman 400 2007-2009, Aprilia Scarabeo 500 2009-2011, Honda DN-01 700 2012-2015, Yamaha Super Tenere XT1200Z od 2015
Odpowiedz
masasza a link nie wygaśnie? Daj mi na priv do siebie maila to wyślę do Ciebie i wrzucisz.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości