Norwegia 2016
Wyświetleń: 52196
Odpowiedzi: 31
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Kto sie wybiera do Trolowni w przyszlym sezonie ??

[Obrazek: 12196321_1674285892806629_47423248950047...e=56ACD23E]

Odpowiedz
Photo 
Byłem w 2013, jeszcze na Halinie.
Norwegia zrobiła na mnie oszałamiające wrażenie,  chętnie bym tam pojechał raz jeszcze. ehhh

Załączone pliki Miniatury

http://www.motofuria.pl  ... z pasji do motocykli
Odpowiedz
Ja już się wybieram od kilku lat i zawsze wpadną inne plany wyjazdowe :-) Ale teraz znów bardzo intensywnie myślę nad tym wyczynem.

Odpowiedz
Pytam, bo chce wiedziec czy mi miejsca na kanapie starczy ?? Ewentualnie zawsze mozna weekendowo trase dopasowac.

Odpowiedz
Spokojnie ostatnio ważę coraz mniej :-) więc wystarczy i czuję się zaproszony ;-)

Odpowiedz
(11-06-2015, 09:01 )Topinka napisał(a): czuję się zaproszony ;-)

Oczywiscie Big Grin

Odpowiedz
ehhh, to może i ja się skuszę Tongue

Odpowiedz
Być może my z żonką jak nie zaciążymy ;-)
2 lata z rzedu smigalismy w kolo Alp i na lody do Saint-Tropez...i pasowaloby jakiś inny kierunek w końcu obrac. Aczkolwiek ze względu na konieczność (cala w tym frajda ale i dyskomfort na dluzej i w deszczowej Norwegii..) nocowania tylko pod namiotem nie wiem czy na taki wypad zony się nadaja :-)

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz
Moje marzenie zwiedzić norwegie i żeby jeszcze w tym czasie była ładna pogoda co nie jest podobno takie proste. W 2016 jeszcze nie dam rady ale jak przysłowie brzmi nigdy nie mów nigdy Smile

Aby drzewa z których zrobią nasze trumny rosły jak najdłużej
Odpowiedz
(11-20-2015, 17:10 )Osu! napisał(a): [attachment=62] nie wiem czy na taki wypad zony się nadaja :-)

chyba że jest twarda  Cool  najgorsze było jak jechałem cały dzień w deszczu, rozbijałem mokry namiot po poprzedniej nocy i rano go zwijałem w strugach  deszczu.
ale dla takich widoków warto było 

Załączone pliki Miniatury

http://www.motofuria.pl  ... z pasji do motocykli
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości