Rzepin (lubuskie) pozdrawia!;)
Wyświetleń: 5168
Odpowiedzi: 18
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Kilka dni temu naprawiłem złamany stelaż, cena 500zl za używany skutecznie zniecheciła mnie do wymiany. Efekt jak na zdjeciach: https://www.dropbox.com/sc/dybtow3iyvejc...pm1Mxpilsa
Sprawdzałem w trasie podczas ostatnich huraganowych porywów wiatru i działa Smile

Od siebie dodam, że jeżdżąc na Metzeler Tourance na prostej na mokrej nawierzchni przy 100km/h doświadczyłem uślizgu obu kół - tragiczne uczucie gdy pochyla się moto pod kątem 25-30° a mimo to jest spychane do rowu!:x

Odpowiedz
I to jest najważniejsze, że działa Smile

Odpowiedz
Metzki mają to do siebie, że zdarza się im być śliskimi oponami...

Odpowiedz
Planowałem zakupić ich nowszą wersję tj Tourance Next bo w testach wypadają bardzo dobrze. Niestety po tej przygodzie zaczynam mieć wątpliwości czy nie wybrać czegoś innego.

Odpowiedz
Ja sie z metzelerow przesiadłem na hidenau k60 Scout, ale jak chcesz asfaltowe to najlepsze są pirelli w testach motocykla wypadły mega, wielu kolegów jeździ na anake 3 Michalina i tez bardzo chwalą, tez to miałem w Albanii, dmuchało wściekłe ja na moto pochylony aż sie głupio jechało ale mnie nie przedstawiało po drodze. Witaj z dolnego śląska, ja pracuje w okolicach Bolesławca Smile

Odpowiedz
Mamy moto które uczy pokory.

Odpowiedz
Siemasz Kamil Smile
To teraz w Rzepinie są 2 Super Tenery Smile przynajmniej u Was w domuSmile
Mam nadzieje, że już sie nie wywalasz Wink Wybieracie sie na zlot ?
Pozdr

Odpowiedz
Jasne ze tak nie ma innej opcji, a potem jak wiatry pozwolą Rumunia, i jak słyszę nie tylko my mamy plan zaraz po złocie lecieć na krótkie wakacje

Odpowiedz
Niestety ojciec z powodów zdrowotnych musiał zrezygnować z jeżdżeniaSad Może zdecyduje się na coś mniejszego i lżejszego ale to czas pokaże. Jeśli załatwię urlop to oczywiście, że pojadę. Niestety u mnie urlop potwierdzają miesiąc przed jego rozpoczęciem.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości