Detale do XT1200Z Super Tenere
Wyświetleń: 11577
Odpowiedzi: 27
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
(12-06-2015, 22:13 )dawidowiak napisał(a):
(11-19-2015, 11:27 )Dyszel napisał(a): a co się dzieje z osłonami ramy przy podnóżkach ??? kiedyś widziałem na FB i zapowiadały się na następny zakup a tu nici, w ofercie brak Sad

Gdyby ktoś jeszcze ewentualnie reflektował..to mógłbym kilka kpl. dorobić.

(11-15-2015, 18:24 )Gruber napisał(a): Hej Dawid,
kiedy będziesz miał w ofercie "kształtki" podwyższające kierownicę ?
Wspominałeś , że na jesień się tym zajmiesz, więc czekam...

Chciałbym w tym tygodniu do tematu się zabrać.

Poproszę zdjęcie  bo nowe juz coś mają tylko nie wiem czy to o to chodzi co mam. 

Odpowiedz
WOSiu ty w ze masz inny układ śrub, Dawid zwróć na to uwagę, bo inaczej dostaniesz cos co nie bedzie pasowało, śruby w ze sa w innym miejscu, ja tez je mam i jestem mega zadowolony,

Odpowiedz
(12-08-2015, 18:24 )Ralf Dragon napisał(a): WOSiu ty w ze masz inny układ śrub, Dawid zwróć na to uwagę, bo inaczej dostaniesz cos co nie bedzie pasowało, śruby w ze sa w innym miejscu, ja tez je mam i jestem mega zadowolony,

Już wiem o co chodzi rozmawialiśmy o tym jak byłem u ciebie

Odpowiedz
Polecam produkty Dawida. Jakoś wykonania pierwsza klasa.

PS. Dawid, pamiętam o Tobie. Przed Świętami nie dam rady zdemontować i wysłać narzędziówki, ale z początkiem 2016 i owszem Smile

Odpowiedz
Szybkie pytanie. Czy płozy osłaniające silnik nie kolidują z gmolami? I czy masz w swojej ofercie osłonę tylnego napędu?

Odpowiedz
(01-29-2016, 19:50 )donboss napisał(a): Szybkie pytanie. Czy płozy osłaniające silnik nie kolidują z gmolami? I czy masz w swojej ofercie osłonę tylnego napędu?

Kolidują z oryginalnymi gmolami Yamaha.

Odpowiedz
(01-30-2016, 19:14 )AlexTurnip napisał(a):
(01-29-2016, 19:50 )donboss napisał(a): Szybkie pytanie. Czy płozy osłaniające silnik nie kolidują z gmolami? I czy masz w swojej ofercie osłonę tylnego napędu?

No właśnie mam oryginalne ale planuję zamienić na nasze polskie HEEDy. Wydaje mi się, że lepiej chronią i gorę i dół moto. Poza tym, każda ze stron mocowana czteropunktowo do moto. Może ma ktoś doświadczenie połączenia HEED-ów z w/w płozami?

Odpowiedz
Ja mam tylko doświadczenie z łączenia oryginalnych płóz i oryginalnych gmoli. Opisywałem na forum. Aby były zamontowane obydwie części nie obyło się bez modyfikacji szlifierką Wink

Odpowiedz
(01-30-2016, 20:47 )donboss napisał(a):

No właśnie mam oryginalne ale planuję zamienić na nasze polskie HEEDy. Wydaje mi się, że lepiej chronią i gorę i dół moto. Poza tym, każda ze stron mocowana czteropunktowo do moto. Może ma ktoś doświadczenie połączenia HEED-ów z w/w płozami?

Tez jestem ciekawy bo mam płozy i Heedy tylko jeszcze nie zamontowane. 

Odpowiedz
(02-01-2016, 09:11 )wooosiu napisał(a):
(01-30-2016, 20:47 )donboss napisał(a):

Tez jestem ciekawy bo mam płozy i Heedy tylko jeszcze nie zamontowane. 
To na co kolega czeka? Do garażu, za robotę się brać i relację zdać  Big Grin

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości