Detale do XT1200Z Super Tenere
Wyświetleń: 10010
Odpowiedzi: 27
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
(02-02-2016, 18:18 )donboss napisał(a):
(02-01-2016, 09:11 )wooosiu napisał(a):
(01-30-2016, 20:47 )donboss napisał(a):
(01-30-2016, 19:14 )AlexTurnip napisał(a):
(01-29-2016, 19:50 )donboss napisał(a): Szybkie pytanie. Czy płozy osłaniające silnik nie kolidują z gmolami? I czy masz w swojej ofercie osłonę tylnego napędu?

Kolidują z oryginalnymi gmolami Yamaha.

No właśnie mam oryginalne ale planuję zamienić na nasze polskie HEEDy. Wydaje mi się, że lepiej chronią i gorę i dół moto. Poza tym, każda ze stron mocowana czteropunktowo do moto. Może ma ktoś doświadczenie połączenia HEED-ów z w/w płozami?

Tez jestem ciekawy bo mam płozy i Heedy tylko jeszcze nie zamontowane. 
To na co kolega czeka? Do garażu, za robotę się brać i relację zdać  Big Grin

Problem taki ze nie stoi u mnie w garażu . Stoją tam dwa auta jeszcze i miejsca brak. Wciśnięty jestem w kąt i nie mam jako się dobrać  do mojej niuni.

Odpowiedz
dawidowiak - zrobił byś kolego jakąś zgrabną osłonę silnika i filtra oleju Big Grin

Jakby co to jestem chętny Big Grin

Odpowiedz
 Ja również bym się podłączył pod taką osłonę  Big Grin 

Aby drzewa z których zrobią nasze trumny rosły jak najdłużej
Odpowiedz
Ja też chętnie zostałbym wlascicielem takiej osłony.

Pozdrówka
Przemo
Odpowiedz
Byłbym zainteresowany osłonami na lagi. Czarne z czerwonym napisem. Jakiś szanse?

Odpowiedz
Jest jeszcze szansa wyposażyć się w regulację szyby z poprzeczką i osłonę tylnego zbiorniczka płynu hamulcowego?

Odpowiedz
forum działa słabo i niemrawo, niestety to znak czasu ale na FB jest dużo bardziej aktywne grono w większości tych samych ludzi którzy są tu porejestrowani...
poszukaj grupy "Yamaha Super tenere XT1200Z/ZE Poland Adventure" i tam popytaj, możesz też uderzyć bezpośrednio do Dawida Machowiaka na FB  odpowie znacznie szybciej niż tu Wink

Shadow>>Vulcan>>Shadow>>DL650>>XT1200ZE
Odpowiedz
(05-05-2017, 10:18 )hmarek napisał(a): forum działa słabo i niemrawo, niestety to znak czasu ale na FB jest dużo bardziej aktywne grono w większości tych samych ludzi którzy są tu porejestrowani...
poszukaj grupy "Yamaha Super tenere XT1200Z/ZE Poland Adventure" i tam popytaj, możesz też uderzyć bezpośrednio do Dawida Machowiaka na FB  odpowie znacznie szybciej niż tu Wink

Dzięki . Już jestem z Dawidem w kontakcie telefonicznym. Pzdr

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości