II Spotkanie Super Tenere
Wyświetleń: 19554
Odpowiedzi: 55
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
UWAGA
Jest INFORMACJA Emotikon smile
Oficjalnie zapraszamy na drugi zjazd miłośników i fanów Super Tenere w terminie 19 - 22 maja 2016.
Spotykamy się w miejscowości Rabe, powiat Ustrzyki Dolne, czyli nasze piękne Bieszczady.
Bazą noclegową będzie Gościniec Rabe, http://rabe.pl/
Meta sprawdzona przez nas pod względem motocyklowym, z kompetentną obsługą, bardzo dobrym jedzeniem, super atmosferą i wyczepistym bieszczadzkim klimatem.
Program wyjazdu:
1. Przyjazd 19. Maja (czwartek) w godzinach popołudniowo wieczornych, gdzie na miejscu będzie przygotowana dla uczestników kolacja.
2. Dzień I. Piątek, 20 maja, po śniadaniu ruszamy eksplorować Bieszczady. Do wyboru proponujemy dwie trasy. Trasa mniej wymagająca, w większości po asfalcie. Dla bardziej wyluzowanych trasa off, przecinająca bieszczadzkie bezdroża jak i słowacką część Parku Połoniny. Wieczorem spotykamy się na kolację, podczas której odbędzie się będzie dyskusja o „życiu”.
3. Dzień II. Sobota, 21 maja, po śniadaniu ponownie ruszamy na podbój Bieszczad, również będą przygotowane dwie trasy, asfaltowa oraz off-roadowa. Opcjonalnie jeśli pojawią się chętni, możemy skoczyć na krótkie zwiedzanie do Lwowa (tutaj warunek – min. 8 motocykli, ponadto motocykle winne posiadać zieloną kartę, oraz ewentualne upoważnienie od leasingodawcy lub kredytodawcy na wyjazd motocykla poza granice UE). Powrót w godzinach wieczornych do ośrodka Rabe, kolacja oraz dalszy ciąg rozmów o wyższości ST nad GS.
4. Dzień III, niedziela 22 maja, po śniadanku pożegnanie oraz powrót do domów.
W międzyczasie odbędą się konkursy sprawnościowe i inne.
Koszt od osoby 380zł od osoby. Koszt zawiera nocleg z wyżywieniem w postaci śniadań oraz obiadokolacji oraz drobny upominek dla uczestników. Koszt nie obejmuje obiadów w trakcie przelotów oraz napojów alkoholowych oraz do ich rozcieńczania. Koszt nie obejmuje również ewentualnego przewodnika po Lwowie.
Jest możliwość noclegu w namiocie, wtedy opłaca za uczestnictwo będzie pomniejszona, wszelkie pytania kierować należy do Bartka lub do mnie.
Z racji na ograniczoną ilość miejsc prosimy zdecydowanych o wpłatę kwoty 200zł/os do 10 grudnia 2015r. na numer rachunku 79 1140 2017 0000 4602 1140 2643 Adam Harańczyk, w tytule przelewu prosimy podać nick z FB oraz nr telefonu.
Aby uniknąć personalnych niejasności zapraszamy właścicieli wyłącznie motocykli Super Tenere oraz Tenere.
W przypadku ewentualnych pytań kontaktujemy się z Bartkiem vel. Księciunio 601066067 lub do mnie, Adam 503125869.

Pozdrawiam
Adam H. i Bartek S.

Odpowiedz
a jeśli ja ujeżdżam Supcio Tenerę a moja Pani Hondę CB 500, jak to wygląda od strony organizatora ? tylko na plecaku czy też przeżyjemy jedną hondkę ?

Odi Profanum Vulgus et Arceo... a poza tym 502 495 545 pomoc w okolicach Wawy Wink
Odpowiedz
No wlasnie, jak to wyglada, gdy chodzi o ludzi ktorym obojetne jest to na czym jezdza, a cenia sobie dobre towarzystwo?

Odpowiedz
Bardzo chętnie wezmę udział w spotkaniu i poznam szanownych forumowiczów Smile tym bardziej że lubię Bieszczady.
Tyle ze maj to termin dość odległy, a zaliczkę wpłacić trzeba już w grudniu, ale myślę ze miejsca pod namiot nie zabraknie.

Właśnie, czy można wbić pod namiot bez wcześniejszej rezerwacji ?? nie każdy ma komfort planowania z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

http://www.motofuria.pl  ... z pasji do motocykli
Odpowiedz
Dyszel, w takim przypadku jak Ty, i również i ja, dopuszczamy nasze piękne Panie na innych sprzętach (tylko Towarzyszki życia Tongue )

Floydoo, z uwagi na pewnie nieporozumienia, które wynikły po zeszłorocznych zlocie, jesteśmy za tym aby byli tylko właściciele ST i T.

Furiat, przewidujemy, że kilka miejsc będziemy mieć zarezerwowanych więcej, ale chodzi o to że musimy wpłacić zaliczkę za zajęcie ośrodka, więc potrzebujemy jasne deklaracje już teraz Smile

To jest maj i Bieszczady już wtedy są mocno oblegane, dlatego konieczność rezerwacji z takim wyprzedzeniem, a że liczymy na duży odzew to bierzemy cały ośrodek.

Odpowiedz
Pomysł zacny i na chwilę obecną bardzo chcę pojechać razem z moim plecaczkiem Smile
Niestety na tą chwilę ciężko mi się zadeklarować ze względu na mój kołchoz w którym pracuję. Więcej będę mógł powiedzieć w grudniu jak będą planowane urlopy.
W najgorszym wypadku będzie namiotowa partyzantka Wink

Odpowiedz
Widzę, że trzeba by było zmienić w nazwie z miłośników na użytkowników. Szkoda, że budujemy takie sztuczne podziały i że nie widzimy w innych motocyklistach ( bo z motocyklistkami to już zupełnie coś innego ?) podobnej pasji a tylko to na czym jeżdżą? Nie wiem czy do tej pory się spotkałem gdziekolwiek z takim ograniczeniem co do uczestników? Może zamiast rozmawiać o wyższości czegokolwiek nad czymkolwiek powinniśmy porozmawiać o wspólnej pasji, podzielić się swoimi doświadczeniami czy przygodami, które potrafi dać nie tylko ST.
Adam przepraszam za chwilę przemyśleń a z pytań technicznych to czytam, że wchodzi w grę nocleg w namiocie i jak to będzie rozwiązane? Czy liczba jest ograniczona czy można będzie uczestniczyć w imprezie krócej i jak wtedy z kosztami?

Odpowiedz
Super miejscówka na spotkanie ! Wyjazd do Lwowa chętnie się pisze jak będzie grupa. Dobra decyzja o Zlocie tylko dla ST. Nigdy nie wiadomo Kto i w jaki celu się dokoptuje Smile Pozdrawiam i Dozo !

Odpowiedz
(11-12-2015, 11:21 )Topinka napisał(a): Widzę, że trzeba by było zmienić w nazwie z miłośników na użytkowników. Szkoda, że budujemy takie sztuczne podziały i że nie widzimy w innych motocyklistach ( bo z motocyklistkami to już zupełnie coś innego ?) podobnej pasji a tylko to na czym jeżdżą? Nie wiem czy do tej pory się spotkałem gdziekolwiek z takim ograniczeniem co do uczestników? Może zamiast rozmawiać o wyższości czegokolwiek nad czymkolwiek powinniśmy porozmawiać o wspólnej pasji, podzielić się swoimi doświadczeniami czy przygodami, które potrafi dać nie tylko ST.

Byłem kilka razy na spocie organizowanym przez chłopaków z hayka.pl.  super imprezy i odlotowi ludzie, zdarzało się ze ktoś przyjechał innym motocyklem niż Hayabusa i nikt nie robił z tego afery, czasem dla żartów ów motocykl został owinięty stretchem Smile  według mnie liczą się ludzie a nie motocykle.

http://www.motofuria.pl  ... z pasji do motocykli
Odpowiedz
(11-12-2015, 15:05 )wilu napisał(a): Super miejscówka na spotkanie ! Wyjazd do Lwowa chętnie się pisze jak będzie grupa. Dobra decyzja o Zlocie tylko dla ST. Nigdy nie wiadomo Kto i w jaki celu się dokoptuje Smile Pozdrawiam i Dozo !

Wilu-specjalnie dla ciebie przywieziemy Manekina z logo BMW!!!

(11-12-2015, 11:21 )Topinka napisał(a): Widzę, że trzeba by było zmienić w nazwie z miłośników na użytkowników. Szkoda, że budujemy takie sztuczne podziały i że nie widzimy w innych motocyklistach ( bo z motocyklistkami to już zupełnie coś innego ?) podobnej pasji a tylko to na czym jeżdżą? Nie wiem czy do tej pory się spotkałem gdziekolwiek z takim ograniczeniem co do uczestników? Może zamiast rozmawiać o wyższości czegokolwiek nad czymkolwiek powinniśmy porozmawiać o wspólnej pasji, podzielić się swoimi doświadczeniami czy przygodami, które potrafi dać nie tylko ST.
Adam przepraszam za chwilę przemyśleń a z pytań technicznych to czytam, że wchodzi w grę nocleg w namiocie i jak to będzie rozwiązane? Czy liczba jest ograniczona czy można będzie uczestniczyć w imprezie krócej i jak wtedy z kosztami?

nocleg w namiocie Ok-koszt 35-40 pln
w koszcie jest jedzenie i media(łazienka)

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości