II Spotkanie Super Tenere
Wyświetleń: 13876
Odpowiedzi: 55
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
(11-12-2015, 11:21 )Topinka napisał(a): Widzę, że trzeba by było zmienić w nazwie z miłośników na użytkowników. Szkoda, że budujemy takie sztuczne podziały i że nie widzimy w innych motocyklistach ( bo z motocyklistkami to już zupełnie coś innego ?) podobnej pasji a tylko to na czym jeżdżą? Nie wiem czy do tej pory się spotkałem gdziekolwiek z takim ograniczeniem co do uczestników? Może zamiast rozmawiać o wyższości czegokolwiek nad czymkolwiek powinniśmy porozmawiać o wspólnej pasji, podzielić się swoimi doświadczeniami czy przygodami, które potrafi dać nie tylko ST.
Adam przepraszam za chwilę przemyśleń a z pytań technicznych to czytam, że wchodzi w grę nocleg w namiocie i jak to będzie rozwiązane? Czy liczba jest ograniczona czy można będzie uczestniczyć w imprezie krócej i jak wtedy z kosztami?

To bedzie moj pierwszys zlot na jakim bede wlasciwym motocyklem Smile Licza sie ludzie.

Odpowiedz
Tylko dla prawdziwych Dam Smile - Super Tenerek. Panowie przecież nikt tu nie ma fobii na tle konkurencyjnych marek, ale są Zloty ogólnodostępne i są dedykowane dla posiadaczy danej marki - np. HD-ki jak robią Zlot to nie wjedziesz Japonią i koniec. Jest nas na tle Gssików niewielu i fajnie, że mamy małą, ale własną grupę, która chce się corocznie spotykać. Brawo dla chłopaków - organizatorów Bieszczadzkiego Zlotu 2016 !!! Myślę, że wylecimy z Wro na parę maszyn Smile np. przez Czechy i Słowacje Smile

Odpowiedz
Ksieciunio a rozwiń opcje Namiot??. Tj. Dzień -osoba. WC i też prysznic? Gdzie znajduje się pole i parking i takie tam . Dzieki

Odpowiedz
Siemanko,
jesli chodzi o namioty to:
koszt podany jest za osobe i za dzien.
Sanitariaty tj .toaleta znajduje sie na parterze,natomiast prysznic jest na 2 pietrze zaraz obok sauny,do której mysle ze wybierzemy sie mocną ekipą co?
namiocik jest przed bydynkiem,Pensjonat ma ogormne pole z przodu i ztyłu budynku-do wyboru ,do koloru.
Maszynki bedziemny parkowac przed domem,wiec pijąc browar mamy możliwość ogladać nasze dziewczęta i podniecać się na ich widok(NIE PISZĘ O NASZYCH PLECAKACH,ŻEBY BYŁO JASNE)
jak to widzicie>?
pozdro

Odpowiedz
Dla mnie bardzo ok. Lubię klimat ogniska i namiotu. Być jak najbliżej natury. I jeszcze jedno pytanie bo trzeba zaliczkę wpłacić . Jak wygląda to dla chętnych na polu namiotowym. ?Co trzeba w tytule wpisać ?

Odpowiedz
tak jak napisalismy-wpisz Nick z FB,numer telefonu i NOCLEG NAMIOT.
lecisz solo czy z plecakiem?
wpłąte proponuje za 2 noce-chyba ze chcesz od razu za wszystko-to juz zostawiam do twojej decyzji.
pozdro

Odpowiedz
Czy bez rezerwacji będzie możliwość przyjazdu? Mam taki charakter pracy, że o wolnym będę wiedział maksymalnie miesiąc wcześniej Sad

Odpowiedz
(11-15-2015, 00:29 )Misiaczq napisał(a): Czy bez rezerwacji będzie możliwość przyjazdu? Mam taki charakter pracy, że o wolnym będę wiedział maksymalnie miesiąc wcześniej Sad

dawaj znac -sytuacja bedzie monitorowana na bieżąco.

Odpowiedz
Czytam powyzsze posty i zrodzilo sie pytanie:

Jak wyglada sprawa, gdy przyjezdzamy na dwa noclegi, czwartek - piatek i piatek - sobota? Placimy calosc, czy sa rozliczane kolejne noce??

Odpowiedz
Floydo płacisz za to co zjesz wypijesz i wyśpisz Smile jak nie zostaniecie z nami do niedzieli to myśle ze nie bedzie problemu z mniejsza opłata Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości