II Spotkanie Super Tenere
Wyświetleń: 15868
Odpowiedzi: 55
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Oczywiscie bardzo bym chcial, ale z racji odleglosci jaka musimy pokonac by do domu powrocic, bedziemy musieli urwac sie nieco wczesniej.

Odpowiedz
Oki rezerwuje sobie wstępnie czas, ale na 100% ze względu na pracę będe wiedział co i jak koło końca marca dopiero więc na spokojnie opcję namiot wybieram Smile

Odpowiedz
Ja juz uregulowany Smile

Odpowiedz
Ja też uregulowałem

Odpowiedz
Rezerwacja dokonana poprzez przelanie siana do kolegi Adama Smile
Ps.
Mam nadzieję, że koledzy się do Zlotu na Afry nie poprzesiadacie Smile

Odpowiedz
Jestem i ja juz po przelewie. Bieszczady Gedenke

Odpowiedz
Witajcie, do tej pory się nie deklarowałem z rezerwacją miejsca, bo czekałem na "wyrok". I w sumie dobrze zrobiłem, bo bym tylko narobił zamieszania i zajął miejsce.
Niestety, ale okazało się, że konsekwencje kolizji z października są. Raczej na rentę się nie wybieram (choć kto wie, bo czekam jeszcze na wyniki dwóch MRI), ale termin II Zlotu zbiega się z rekonstrukcją ACL Sad

Na pewno będę z Wami myślami Smile

PS. tego III Zlotu na Kaszubach Wam nie odpuszczę Wink

Odpowiedz
(12-19-2015, 10:55 )AlexTurnip napisał(a): Witajcie, do tej pory się nie deklarowałem z rezerwacją miejsca, bo czekałem na "wyrok". I w sumie dobrze zrobiłem, bo bym tylko narobił zamieszania i zajął miejsce.
Niestety, ale okazało się, że konsekwencje kolizji z października są. Raczej na rentę się nie wybieram (choć kto wie, bo czekam jeszcze na wyniki dwóch MRI), ale termin II Zlotu zbiega się z rekonstrukcją ACL Sad

Na pewno będę z Wami myślami Smile

PS. tego III Zlotu na Kaszubach Wam nie odpuszczę Wink

Alex  niech Cię dobrze poskładają a zlot jeszcze nie jeden przed Tobą.  Wiara czyni cuda. Wierzę że wrócisz do formy.LwG

Odpowiedz
Alex !!!!!!!!! Powrotu do zdrowia.

Odpowiedz
Dziękuję.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości