gmole
Wyświetleń: 4965
Odpowiedzi: 24
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
prośba o to by umiescic tu fotki z różnymi rozwiązaniami/producentami gmoli tak by Ci co jeszcze nie maja/nie wybrali mieli pogląd na możliwe opcje na rynku...sam bije się z myślami czy HEED czy GIVI...coś trzeba bedzie wybrac  Big Grin

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz
Ja będę montował oryginalne Yamahy. Już kupiłem, na razie leżą grzecznie w pudełeczkuWink.
Jak tylko zamontuję to zrobię fotki i wrzucę Smile

Odpowiedz
Osu zapodaj maila wrzucę ci foty HEED gmoli. Jakiś problem mam żeby z tel wrzucić na forum

Odpowiedz
(11-20-2015, 22:57 )wooosiu napisał(a): Osu zapodaj maila  wrzucę ci foty HEED gmoli. Jakiś problem mam żeby z tel wrzucić na forum

dzięki ale nie ma wysylania pokątnie...!....jesl wartość użyteczna forum ma być zachowana to proszę byś wrzucił fotki i swoja opinie do tego wątku Smile

Do czego również zachęcam posiadaczy gmoli innych producentow...opinie (nawet te subiektywne) sa wskazane! Np. czy da się zdejmować boczki przy danych gmolach...czy tez trzeba zdjąć i gmol...

woosiu - rozumiem, że z tej stronki brales te swoje HEEDy...?
http://crashbars.eu/pl/p/Gmole-do-YAMAHY...-10-15/208
cena (550zl) nie straszy w porównaniu z innymi gmolami...
Jedynie czego się boje to czy da rade zdejmować boczne owiewki bez zdejmowania gmoli....nawet jeżeli ja dam rade to boje się ze w serwisie nie będą się patyczkować i uszkodzą boczki bez zdejmowania gmoli Sad
Jak to jest woosiu - zeznawaj? Wink

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz
Przy gmolach HEED doszłem do perfekcji w zakładaniu i ściaganiu ..Faktycznie serwis może nie poradzić sobie żeby nie zarysować.( cztery razy wyciagalem i wkładalem aku ) Mam foty tylko problem bo nie mam ani Piccassa ani dysku wirtualnego i nie wiem jak jeszcze można te foty tu wstawić.

Ja w podobnej cenie tylko ze z Allegro

Rób zawsze zdjęcia moto przed serwisem i oględziny z serwisantem. Możesz też sam ściągnąć i potem założyć. A mogą ostatecznie gmmol odkręcić ..

Odpowiedz
Źle już ze mną, bo nie widzę ani z dalsza ani z bliska ;-)

Odpowiedz
Topinka czego nie widzisz ? - i proszę się nie naśmiewać bo "dalszy" chyba w słowniku polskim istnieje Smile, ale dobrze - zmieniłem na "z daleka" Smile

Odpowiedz
mowso, ja też nie widzę, zdjęcia się nie wyświetlają poprostu...

Odpowiedz
Nadal nie działa. Może tylko ty masz uprawnienia?

Odpowiedz
Ja drugie moto ubieram u SW-Motecha. Wiem ze moze nie sa najtanszymi produktami ale nigdy mnie nie zawiodly.
Co do zdejmowania boczkow nie sprawdzalem.
Paweł

Plyta pod silnik tez SW

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości