Albania 2015
Wyświetleń: 2548
Odpowiedzi: 8
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Miała być Rumunia, ale... W sumie, to cieszę się, że wyklarował się właśnie ten kierunek. Moich współtowarzyszy podróży poznałem w dniu wyjazdu na starym przejściu granicznym w Cieszynie.
W ostatnim dniu wojaży po Albani, pożegnałem się z Biedronem i Qtrem i obrałem kierunek na Polskę. Pozostała część ekipy pojechała jeszcze do Rumini - mnie na to już brakło czasu.
Cały mój wyjazd trwał 9 dni, całkowity koszt to ok.1900zł.

Szczegółowy opis relacji na stronie  Big Grin  :

http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=42&t=19295

Odpowiedz
Czytałem wszystko.Zajefajny opis.Bardzo sympatyczna trasa.Nakreciłem się . Mam nadzieje ze wyrobię się i pojadę.

Odpowiedz
W jakim terminie planujesz tam pojechać ?

Odpowiedz
Jestem w tym temacie laik.Dopiero zaczynam tak naprawdę przygode z turystyką dlatego też padło na xt1200.Wiecej praktyki mam z Górami i z tego tytułu posiadam trochę sprzętu turystycznego jak i wiedzy..Takie relacje są pouczające. Co do terminu myślałem o czerwcu lub wrześniu. Ale z racji pracy coś konkretnie będę wiedział z miesiąc przed. .

Odpowiedz
Super Gruber Smile

Odpowiedz
Filmik fajny a za relację się zabiorę w chwili wolnej i mam nadzieję, że szybko ją znajdę. :-) Muszę też poświęcić chwilę żeby przerzucić tu moje relacje z innego forum, żeby nie było, że wszyscy tu śmigają tylko wokół komina lub do serwisu ;-)
Widzę, że też robiłeś za konika dla dzieciaków. Ja w Albanii podrzuciłem jednego chłopaka parę kilometrów polną drogą do szkoły jego szczęście i duma przed kolegami !!! bezcenne ! :-)

Odpowiedz
filmik super a za relacje już się zabieram, mam nadzieje na bezcenne wskazówki co i jak oraz że w 2016 nadal będą aktualne Smile

Odi Profanum Vulgus et Arceo... a poza tym 502 495 545 pomoc w okolicach Wawy Wink
Odpowiedz
Przyjemny filmik, a wyprawa jeszcze przyjemniejsza. Wybieram się w tamtym kierunku w tym roku i trochę się już nie mogę doczekać

Odpowiedz
Czad Big Grin Big Grin Big Grin

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości