Polska Północna - w ramach integracji
Wyświetleń: 11036
Odpowiedzi: 31
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
...to trochę "prywaty" pouprawiam Big Grin

A generalnie chodzi o to, że wcale nie mało jest i tu na pomorzu właścicieli...można by się kiedyś coś...spotkać na choć krótkie polatanie z dobrą kawką...wymiana spostrzeżeń i pooglaadanie swoich sprzętow i rozwiązań/akcesoriow w nich zastosowanych bezcenne Shy
Teraz pogoda moze i nie nastraja ale można już się zacząć umawiać... Wink

Piekne Kaszuby czekają....! Cool  

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz
Osu! następy zlot organizujecie Wy Smile

Odpowiedz
(11-29-2015, 10:45 )adamh napisał(a): Osu! następy zlot organizujecie Wy Smile

zaraz zaraz....no way! Big Grin
daleko idąca nadinterpretacja mojego zamysłu...nie chciałem nikogo ani urazić ani robić konkurencji..!!!...a jedynie male nieoficjalne lokalne spotkanko na kawke...Tersek bardziej na południe jest więcej i macie więcej okazji się spotkać niż my tu na polnocy Shy

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz
Osu!, ale ja poważnie mówię, kolejne, IIIcie spotkanie chciałbym aby odbyło się na północy, albo wschód albo zachód, tak żebyśmy zrobili pętlę dookoła Polski.

a na kawę wpadniemy też Smile

Odpowiedz
Adam popieram. Zaglądnijmy do wszystkich. Nasz kraj też jest piękny nie tylko w górach i nad morzem. Panowie każdy ma szansę pokazać walory swoich miejsc.

Odpowiedz
Osu! 16 grudnia jesteś na miejscu?

Odpowiedz
(12-02-2015, 10:42 )adamh napisał(a): Osu! 16 grudnia jesteś na miejscu?

powinienem być, a co? Shy

Odpowiedz
będę w Tczewie, jak pogoda da to na Teresie, więc bym podskoczył. Jak pogoda do d. to pojadę pociągiem...

Odpowiedz
Spoko, dawaj znać jakby co Smile
Jak ładna pogoda to bym i ja swoją Niunią na spotkanie dojechal Wink

Odpowiedz
Osu!, poszedł priv do Cię Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości