Polska Północna - w ramach integracji
Wyświetleń: 11763
Odpowiedzi: 31
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
III spotkanie na Kaszubach to jest coś.

Odpowiedz
jak zlot na Kaszubach to tylko w Hotelu Gołuń:
http://www.hotel-golun.com.pl/

Swietna lokalizacja w samym sercu Kaszub...., swietne rejony do polatania, popływania, pożeglowania,...i pobiesiadowania przy ognisku nad jeziorem...restauracja z fajnym jedzonkiem za rozsądne pieniądze na gornym tarasie z widokiem na jezioro ma dodatkowo swój urok!

Smile

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz
Wink 
To kiedy i po ile i gdzie wysłać.

Odpowiedz
Osu czuję się już zaproszony . Kaszuby piękne . Las , jeziora i winkle . Super. Trochę liznołem Kaszub jeżdżąc do sąsiada . Mieszka niedaleko Bytowa wioseczka nazywa się Kłączno gmina Studzienice wiec tamte rejony troszeczkę mam oblatane . Chętnie poznam więcej .

Odpowiedz
Osu jaki termin proponujesz???

Odpowiedz
to ja Wam zaproponuje przed ostatni weekend maja (i fajnie by było jakby to był termin stały Smile )

i tak by mogło być corocznie Smile

Odpowiedz
Popieram Adamie. Stały termin

Odpowiedz
Może zobaczymy sie drugi raz w przyszłym roku???

Odpowiedz
Na zlocie była dyskusja żeby spotykać się dwa razy w roku na wiosnę i na jesień , ale coś nie ruszyło w temacie . Może w następnym się to uda .

Odpowiedz
wooosiu jako zlot to chyba wystarczy jedno w roku, ale dwa razy i więcej Wasze mordki kochane chętnie zobaczę na jakiś mniejszych integracyjnych spotkaniach Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości