Polska Północna - w ramach integracji
Wyświetleń: 6942
Odpowiedzi: 32
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
A mi nie przeszkadza spotkać się w ramach integracji i nie koniecznie zlot . Babia Góra na mnie czeka to gdzieś niedaleko Ciebie Adam a jak będzie czas to na kawę podjadę .

Odpowiedz
 Adaś kawy nie pija tylko browarki Tongue

Odpowiedz
(12-17-2015, 21:55 )misiek-888 napisał(a):  Adaś kawy nie pija tylko browarki Tongue

Królu Złoty wyjołęś mi to z ust . Poprawiam się i nie omieszkam wpaść z browarkiem na chwilkę lub dwie  zależnie od czasu .

Odpowiedz
Wooosiu ale na Babią jak pójdziesz to idę z Tobą Smile

misiek-888 nie zapierdzielaj Tongue

Odpowiedz
(12-18-2015, 09:34 )adamh napisał(a): Wooosiu ale na Babią jak pójdziesz to idę z Tobą Smile

misiek-888 nie zapierdzielaj Tongue

Nie ma problemu zgadamy się . 

Odpowiedz
To może w niedziele pośmigamy????

Odpowiedz
Cześć,
III Zlot na Kaszubach w 2017, to dobry pomysł.
Osu, wchodzę w organizację. Sezon motocyklowy 2016 będzie dla mnie b.krótki (jeśli w ogóle wsiądę na moto), ale okazja do spotkania Komitetu Organizacyjnego prze browarze zapewne będzie Smile

Odpowiedz
czy Wy aby nie chcecie mnie przypadkiem w organizacje kaszubowego zlotu wplatac..? Smile

Nie do konca dobry bedzie organizator a to z kilku powodow - branza okretowa przechodzi kryzys i nie wiadomo jak to u mnie z robota bedzie to raz, a dwa, to z pracy moga mnie wyslac na koniec swiata akurat w zlot znajac zycie i prawo Murphiego Sad
Musialbym miec jakiegos pomocnika... Wink

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz
Rozumiem. Ja w to wchodzę, bo warto, aby Koledzy odwiedzili nasze rejony.

Odpowiedz
Robiliśmy jakiś czas temu zlot DLi w Wieżycy...
Na Kaszubach jest parę ośrodków które pomieści 200+ osób. Gdyby była potrzebna pomoc to dajcie znać.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości