możliwe sposoby objuczania motocykla
Wyświetleń: 1585
Odpowiedzi: 3
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wink 
witanko,

mysle, że przed takim dylematem niejeden z nas już stał...jak i co spakować na moto. W kazdego mniemaniu rzeczy niezbedne to zupelnie coś innego [Obrazek: cool.gif]

Na rozpoczęcie tematu przesyłam foto pewnego Holendra ktorego spotkałem na kempingu w Monachium - w swoim, niemałym, namiocie mial doslownie wszystko [Obrazek: thumbup.gif]
Na zadene jemu przeze mnie pytanie jakim cudem udaje mu sie to załadować na moto odpowiedział "poczekaj aż zaczne się pakować wyjezdzajac to zobaczysz"...i az nie wierzylem swoim oczom [Obrazek: notworthy.gif]

My z plecaczkiem tez zawsze przeciązaliśmy wagowo naszą kochaną Niunię ale On nas pobil na łeb na szyje... Ale jak widać kobiety też mają jaja... Big Grin

Załączone pliki Miniatury

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz
Moim zdaniem to lekka przesada, środek ciężkości ma gdzieś powyżej swojej głowy Smile
Ja przy pakowaniu przestrzegam zasady: środek ciężkości jak najniżej.
ciężkie rzeczy upycham do bocznych kufrów, lżejsze do centralnego, a lekkie śpiwory i karimaty lądują na kufrach.
Ważne aby cały bagaż był bardzo stabilny i nie przesuwał się nam podczas jazdy.
Dużo prościej jest gdy podróżujemy solo, wtedy mamy do dyspozycji tylną kanapę

http://www.motofuria.pl  ... z pasji do motocykli
Odpowiedz
No jedno jest pewne łatwiej dać na koło Wink

Odpowiedz
zanim zobaczyłem zdjęcia miałem wkleić zdjęcie swojej niuni ale jak widzę nie mam z czym startować do tych państwa z salonem i zapewne kominkiem zapakowanym na moto Sad

Odi Profanum Vulgus et Arceo... a poza tym 502 495 545 pomoc w okolicach Wawy Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości