tłumik Mivv
Wyświetleń: 2558
Odpowiedzi: 8
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Panowie, czy ktoś w szanownym gronie posiada tłumik Mivv w Teresie?

Odpowiedz
Sam jestem ciekaw jak brzmi.

Odpowiedz
W Mivv-ie obawiałem się ułożenia końcówki wydechu i możliwości smażenia błotnika. Wybrałem ostatecznie Arrowa, tu wydech skierowany jest bardziej ku dołowi i po 9 tys km mogę powiedzieć, że nie ma żadnych problemów z błotnikiem. Dźwięk bez db killera jest super a razie konieczności go zakładamy i spełniamy europejskie normy hałasu. W zestawie otrzymałem małą kartę , którą mam w dokumentach od moto, a która potwierdza spełnienie norm europejskich.

Etyliniarze- Motocykliści Ziemi Średzkiej
Odpowiedz
Polecam przerobiony oryginał u Edhaus. Koszt 350zl a efekt Arrova Wink

JAVA 350, Junak 350, Suzuki GS 400, Suzuki GS 1100, Yamaha Fj 1200, Suzuki VZ800 Marauder, Yamaha FJR 1300, Yamaha Xt1200Z
Odpowiedz
Tylko zostawiając oryginał zostawiasz większą wagę i wygląd A przerabiając go chyba nie dostajesz db killera i jak okaże się, że jest za głośno np. w upierdliwym kraju, to masz problem. Jak zwykle coś za coś :-(

Odpowiedz
No właśnie. Dla mnie uniwersalność jest bardzo ważna. W tym roku po Włoszech latalismy z Davidem bez db killera z mega bananem na gębie a wjeżdżając do Szwajcarii na granicy klik i db killer na miejsce i udawalismy ekologicznie poprawnych Europejczyków ;-)

Etyliniarze- Motocykliści Ziemi Średzkiej
Odpowiedz
Panowie, ponawiam pytanie, czy ma ktoś Mivv'a, nie interesuje mnie przerabianie fabrycznego wydechu. Chcę coś dedykowanego, myślałem o Yoshimurze, ale podobno (informacja ze sklepu motocyklowego) nie ma homologacji na europę (nawet z założonym DB killerem), polecają mi Mivv'a, Leosi już nie robią...

Odpowiedz
Yoshi z db kilerem ma 94 dB

Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=PBzFMOUXR44
https://www.youtube.com/watch?v=9aQ0YBm3apI

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości