a może Bretania 2016 (Francja)..?
Wyświetleń: 2035
Odpowiedzi: 5
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Smile 
był ktoś kiedyś coś?
Z plecaczkiem uwielbiamy Francje i byliśmy już 2 razy motocyklowo....nie udało nam się dojechać do Bretanii bo to jednak kawalek drogi żeby w ogole się tam znaleźć.. Niestety nie znalazłem zadnej innej potencjalnej metody by jakos nie marnować sil, czasu i szmalu na tranzyt (najgorsze to te autostrady bezduszne...jak nie chcesz autostrada to sama podróż trwa kilka dni w jedną stronę a urlop maks. 3-tygodniowy) w tamte rejony jak laweta/transport autem....nie trenowaliśmy tego jeszcze ale jakby się ktoś znalazł to w kilka moto by to się calkiem niezle kalkulowalo...  Shy
może akurat tez ktoś z Was wraz ze swoim plecaczkiem o tym myslal..? Wink  

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz

(12-01-2015, 10:20 )Osu! napisał(a): był ktoś kiedyś coś?
Z plecaczkiem uwielbiamy Francje i byliśmy już 2 razy motocyklowo....nie udało nam się dojechać do Bretanii bo to jednak kawalek drogi żeby w ogole się tam znaleźć.. Niestety nie znalazłem zadnej innej potencjalnej metody by jakos nie marnować sil, czasu i szmalu na tranzyt (najgorsze to te autostrady bezduszne...jak nie chcesz autostrada to sama podróż trwa kilka dni w jedną stronę a urlop maks. 3-tygodniowy) w tamte rejony jak laweta/transport autem....nie trenowaliśmy tego jeszcze ale jakby się ktoś znalazł to w kilka moto by to się calkiem niezle kalkulowalo...  Shy
może akurat tez ktoś z Was wraz ze swoim plecaczkiem o tym myślał..? Wink  

Ja wybieram się na miesięczny objazd Europy w sierpniu. Jadę z Krakowa do Świnoujścia, a potem północnymi drogami przy wybrzeżu (nigdy autostradaWink Tylko, że ja potem dalej...aż do Portugalii i powrót południem i Alpami ... Razem daje to 9000 km http://www.facebook.com/events/439232012925795/
Poglądowo na zdjęciu Wink

[url=https://www.facebook.com/events/439232012925795/http://][/url]

Odpowiedz
BaRtSaN link do FB nie działa, pisze że grupę wyłączono lub jest dla określonych osób ...

Ale pomysł mi się podoba, ale nie 2015 rok Smile z uwagi na fakt że moja druga połowica wymyśliła Nordkapp i chyba tam spędzę urlopik Smile

Odpowiedz
BaRtSaN niezła wyprawa Smile. Może b super. Niestety ja nigdy nie dostane miesiąca urlopu Sad więc muszę planować jakieś bliższe wyprawy.

Odpowiedz
BaRtSaN, jesteś pewien, ze miesiąc Tobie wystarczy?
Mysmy w 3 tygodnie dwa lata temu objechali z Gdańska właśnie Polnoca >> Bremen >> Bremerhafen >> Amsterdam >> Bruksela >> Lion >> Grenoble >> Saint-Tropez >> Monako >> Bergamo >> Monachium >> Gdańsk...
i powiem ze te trzy tygodnie na styk....a przed Toba jeszcze kawal drogi....i powrotnej więcej adekwatnie...
Chyba, że sprintem i bez przystankow jakichkolwiek.

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz
(12-02-2015, 15:51 )Osu! napisał(a): BaRtSaN, jesteś pewien, ze miesiąc Tobie wystarczy?
Mysmy w 3 tygodnie dwa lata temu objechali z Gdańska właśnie Polnoca >> Bremen >> Bremerhafen >> Amsterdam >> Bruksela >> Lion >> Grenoble >> Saint-Tropez >> Monako >> Bergamo >> Monachium >> Gdańsk...
i powiem ze te trzy tygodnie na styk....a przed Toba jeszcze kawal drogi....i powrotnej więcej adekwatnie...
Chyba, że sprintem i bez przystankow jakichkolwiek.
Myślę, że tak. Jadąc zawsze lokalnymi drogami robiłem dziennie od 300 do 800 km i to na singlu XT660R. Traska wychodzi niecałe 10000 km co daje około 350 km średnio... Nawet ze zwiedzaniem i postojem po 1 dzień gdzieś na trasie powinno wystarczyć. Ale muszę przyznać, że mam ten komfort, że jak będzie poślizg to będę mógł jechać dłużej Wink

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości