zestaw naprawczy do opon
Wyświetleń: 1701
Odpowiedzi: 6
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
uważam, ze ów zestaw to "must have" jak się wyrusza z dala od komina a już na pewno poza granice Polski...
Dużo miejsca nie zajmuje a pozwala czuć się spokojniejszym w czasie podróży a przez to można pozwolić sobie na więcej (np. jazda w nocy i po zadupiach Swiata jak trzeba)...jak my z plecaczkiem nocą po Alpach...czy też w Bieszczadach  Big Grin Czasami pozno nam się zdarza ladować na miejscu Cool

Zwróćcie uwagę na nożną pompkę niezwykle małych gabarytów Exclamation  

Załączone pliki Miniatury

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz
Ja na razie jeżdżę z takim szuwarem w puszce co to pompuje i zakleja dziurę. Na razie raz użyłem do koła z dętką, wytrzymało z 5 km Sad
Ale chyba muszę pomyśleć o zestawie naprawczym....

Odpowiedz
ja mam zestaw naprawczy , i jak sam jadę to puszkę z gazem. Aczkolwiek jeżdżę na Heńkach K60scout i z doświadczenia wiem, że bez większego problemu bez powietrza (i to dosłownie na pusty kapciu) można przejechać kilkadziesiąt km (wracałem tak z Theth do Czarnogóry - około 80km).
Jak jedziemy na wyprawę dwa lub więcej moto, jeden z motocykli zawsze wyposażony jest w kompresor, inny w narzędzia, itd.

Odpowiedz
posiadam i polecam taki zestaw tyle tylko iż mi się udało zakupić fajny mini kompresorek zamiast tej wielkiej nożnej pompy Big Grin

Odi Profanum Vulgus et Arceo... a poza tym 502 495 545 pomoc w okolicach Wawy Wink
Odpowiedz
Daj namiar na ten kompresor Smile

Odpowiedz
wrócę do domu i zobaczę co to ewentualnie wkleję zdjęcia, swój kupiłem jak robili akcję na forum afrykanerów chyba Huh

Odi Profanum Vulgus et Arceo... a poza tym 502 495 545 pomoc w okolicach Wawy Wink
Odpowiedz
Użyłem 2 razy zestawu naprawczego z luisa - tego w małej szaszetce z nabojami syfonowymi i praktycznie zawsze go wożę ze sobą, tylko naboje kupuje potem nowe Smile Ale !!!! zawsze zdarzały mi się kapcie jak oszczędzałem na oponach i dojeżdżałem je do końca - mało "mięsa" to i byle co je przebije

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości