KUFRY
Wyświetleń: 9340
Odpowiedzi: 38
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Dostałem ofertę 2100pln za komplet ze stelażami od Bizona http://www.expeditioncases.pl

w ofercie  stałej nie ma, ale powiedział, że zrobi tylko muszę mu zostawić moto na około tydzień... to mi się na razie nie uśmiecha ale może skuszę się na taki myk podczas urlopu rodzinnego puszką.  Lewy ma zrobić podcięty, a stelaż dopasować na miejscu.

Zna go ktoś z Was może? Chyba się przejadę do Łodzi pomacać kufry przed decyzją.

Shadow>>Vulcan>>Shadow>>DL650>>XT1200ZE
Odpowiedz
No i skusiłem się na te kufry od Bizona. Wykonanie dobre, kufry "pancerne", mocowania 4 punktowe, stelaż solidny.
Cena też w porównaniu do innych bardzo OK.
Pojemność ~42l, lewy z podcięciem. Muszę teraz tylko nauczyć się z nimi jeździć Big Grin

Odpowiedz
Zdjęcia - zdjęcia Panie Smile

--
Pozdrawiam
Mowso
http://www.gophoto.eu
ER-5->DL650->MG Stelvio->DL650->F800GT->XT1200Z
Odpowiedz
(08-04-2016, 15:27 )mowso napisał(a): Zdjęcia - zdjęcia Panie Smile

będą Wink muszą się zrobić tylko

się zrobiły

[Obrazek: XvlXDuQ.jpg]
[Obrazek: B3WXjpc.jpg]
[Obrazek: 2e47SHz.jpg]
[Obrazek: p5Akais.jpg]
[Obrazek: 3BjYWpw.jpg]
[Obrazek: ersWAmm.jpg]
[Obrazek: JlunLqj.jpg]
[Obrazek: bf5Krmq.jpg]

Odpowiedz
i jeszcze kilka Wink
[Obrazek: sFf9GHn.jpg]
[Obrazek: s7SCh4x.jpg]
[Obrazek: y074eKd.jpg]
[Obrazek: UrPPxWs.jpg]

Odpowiedz
dobry interes zrobiłeś

Odpowiedz
(08-05-2016, 10:29 )ukatan napisał(a): dobry interes zrobiłeś

czy dobry to się okaże po jakimś czasie użytkowania, na razie mi się podoba Wink

Odpowiedz
(05-12-2016, 08:22 )Osu! napisał(a):
(05-12-2016, 07:59 )shak napisał(a):
(02-23-2016, 15:08 )Osu! napisał(a): Kufry zamontowane Shy
Boczne Givi Outback + topcase H&B Gobi...szerokość zestawu (zmierzona) - 103cm

Cześć. Jakie wrażenia z użytkowania Outbacków? Jakieś wady,  zalety?

Pozdrawiam

Hmm....w ten weekend miałem w planie pojechać na Mazury i wyprobowac kufry w trasie bo jeszcze nz nimi nie miałem okazji jeżdzic ale zapowiadają deszcze w całej Polsce Sad
Na plus lepsze mocowanie w stosunku do zwykly Givi stelaży dlatego tez wzialem Outbacki...lubie przeciazac kufry a te to umozliwiaja bo jeszcze maja możliwość coś na nich umieścić i przytroczyć...łatwość zdejmowania/zadkładania to ogromny plus jak dla mnie!
O ew. minusach poinformuje po pierwszej przejażdżce...ciekawe czt moto wezykuje z nimi...bo mam asymetryczne (z prawej 48L a z lewj 37L) Smile

Sezon prawie zbliża się do snu zimowego wiec może czas na ocenę zakupionych outbacków? 
Jakie wady i zalety?

Odpowiedz
(10-11-2016, 17:39 )shak napisał(a):
(05-12-2016, 08:22 )Osu! napisał(a):
(05-12-2016, 07:59 )shak napisał(a):
(02-23-2016, 15:08 )Osu! napisał(a): Kufry zamontowane Shy
Boczne Givi Outback + topcase H&B Gobi...szerokość zestawu (zmierzona) - 103cm

Cześć. Jakie wrażenia z użytkowania Outbacków? Jakieś wady,  zalety?

Pozdrawiam

Hmm....w ten weekend miałem w planie pojechać na Mazury i wyprobowac kufry w trasie bo jeszcze nz nimi nie miałem okazji jeżdzic ale zapowiadają deszcze w całej Polsce Sad
Na plus lepsze mocowanie w stosunku do zwykly Givi stelaży dlatego tez wzialem Outbacki...lubie przeciazac kufry a te to umozliwiaja bo jeszcze maja możliwość coś na nich umieścić i przytroczyć...łatwość zdejmowania/zadkładania to ogromny plus jak dla mnie!
O ew. minusach poinformuje po pierwszej przejażdżce...ciekawe czt moto wezykuje z nimi...bo mam asymetryczne (z prawej 48L a z lewj 37L) Smile

Sezon prawie zbliża się do snu zimowego wiec może czas na ocenę zakupionych outbacków? 
Jakie wady i zalety?

wady:
- gumki trzymające pokrywy moglyby być ciut dłuższe..(wkurza jak Ci się zamykają jak grzebiesz w kufrze);
- przydalyby się paski (łapane za uchwyty/pręty) do zdejmowania przenoszenia kufrów (wiem, że żaden producent nie daje w zestawie i są akcesoryjne..)

zalety:
- miałem 2 z przodu na niemieckiej autostradzie i zero jakiegokolwiek dyskomfortu;
- naprawdę pojemne i ustawne (pierwszy raz nie zabrałem na wyprawe po Europie tankbaga przez co mój/kierowcy komfort wzrosl...);
- sprawiają wrażenie solidnych;
- wręcz wzorcowe zakładanie i zdejmowanie ze stelaża! Zarówno zdejmowanie i zakładanie nie zajmuje nawet sekundy - świetny i solidny system (często z zonka zdejmujemy i zakładamy na wyprawie - wkładamy boczne kufry do przedsionka namiotu i tam w nich grzebiemy jak trzeba za to na wycieczki na miejscu wygodniej bez zbędnych bocznych..);

Nie testowałem w deszczu.

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości