Rozdzielacz elektryczny
Wyświetleń: 995
Odpowiedzi: 2
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Nie wiem czy fachowo to nazywa, Ale moze ktos z was wie,mchodzi mi o rozdzielacz z bezpiecznikach który ułatwia powiększenie instalacji elektrycznej i kilka nowych elementów bez ciągania wszystkich kabli do akumulatora. Z góry dzieki

Odpowiedz
Zastanawia mnie Seba czy w taki sposób nie obciąża to nadmiernie instalacji . Chyba ze masz na myśli pociągnięcie świeżych kabli i utworzenie dodatkowej skrzynki bezpieczników ???

Odpowiedz
(12-13-2015, 19:44 )Ralf Dragon napisał(a): Nie wiem czy fachowo to nazywa, Ale moze ktos z was wie,mchodzi mi o rozdzielacz z bezpiecznikach który ułatwia powiększenie instalacji elektrycznej i kilka nowych elementów bez ciągania wszystkich kabli do akumulatora. Z góry dzieki

zapewne chodziło Ci o coś takiego jak w załączniku...? Big Grin
Oczywiście dokupiłbym jeszcze jakiś większy bezpiecznik i podłączył tą listwę bezpiecznikową poprzez ten bezpiecznik zainstalowany jak najbliżej klemy akumulatora się tylko da...z istniejącą bym nic nie robil, po prostu dodaj nową jak na zdjęciu. Kwestia doboru przewodów podłączeniowych do i z ów skrzyneczki bezpiecznikowej....
Naturalnie pilnowanie by nie przeciążyć instalacji elektrycznej (including alternator + regulator) w Twoich kapciach Wink

Już Ci zabrakło miejsca w istniejącej skrzyneczce? Z manualki wynika ze i tak mielismy wolne bezpieczniki....

Załączone pliki Miniatury

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości