ASO Yamaha - opinie
Wyświetleń: 822
Odpowiedzi: 3
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
hej,

pomyślalem, że warto taki wątek założyć...proszę o umieszczanie Waszych opinii do konkretnych serwisów Yamahy w poszczegolnych miastach.

Gdzie warto a którego serwisu należy sie wystrzegać?

...przygoda nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do celu...
Odpowiedz
Z ASO nie mam jakiś większych doświadczeń. Zdarzyło mi się że po wymianie opon miałem nie przykręcony jeden napinacz łańcucha.
Generalnie słyszałem aby nie korzystać z ASO w miare możliwości. Podobno mało się tam zarabia przez co jest duża rotacja mechaników. Ciężko znaleźć mechanika z długim stażem i doświadczeniem. Tak słyszałem, a jak jest- nie wiem.
Lepiej chyba korzystać z zaprzyjaźnionych warsztatów gdzie pasjonaci pracują Wink. A najlepiej- robić samemu Smile. Są kursy na mechanika motocyklowego gdzię można się sporo nauczyć i nabrać obycia z mechaniką.

Odpowiedz
Ja polecam BM Motor Kłodzko. Jest tam sypatyczny Andrzej , miła Ola oraz konkretny Marcin mechanik. Atmosfera jak u koolegów-garażowa. Jeżdżę do nich z Wrocławia.

Odpowiedz
Mogę polecić z czystym sumieniem ASO Yamahy Adrenalina pod Sieradzem, mechanik obyty w temacie a ceny umiarkowane.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości