Podwyższenie zawieszenia
Wyświetleń: 2451
Odpowiedzi: 4
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
#1
Jakie doświadczenie macie z podnoszeniem podwozia, zwiększeniem prześwitu ? Myśle o zmianie i ciekawi mnie kto z was ma wyższe podwozie.


Odpowiedz
#2
Co do podniesienia zawieszenia to myślę, że najlepszy sposób to wymiana tzw fasolek na dłuższe. W ten sposób ojciec obniżył zawieszenie gdy miał czarna ST. Więc podnieść to też żaden problem Smile Jak dobrze pamiętam koszt takich fasolek wykonanych przez profesjonalistę to coś w granicach 120-150zł. A wymiana we własnym zakresie to kilkanaście minutSmile Jak wrócę z urlopu to zrobię foto części o którą mi chodzi i dopytam ojca o dokładne koszta i tego magika co to dla niego robił.


Odpowiedz
#3
Na eBay jest tego trochę w większości obniżające ale trzeba poszperać. http://m.ebay.pl/itm/Yamaha-XT1200ZE-Sup...nav=SEARCH.

http://m.ebay.pl/itm/Heckhoherlegung-Yam...nav=SEARCH


Odpowiedz
#4
Panowie dzieki, wiem o którą cześć chodzi bardziej mi chodziło o wrażenia z jazdy na wyższym zawieszeniu, jak sie prowadzi po asfalcie a jak w terenie, itd. Bo gdzie kupić to wiem, w tej kwestii tylko u zawodowców touratech, taka cześć musi mieć TUV, jak dasz materiał lipny to pęknie w najmniej oczekiwanym momencie.


Odpowiedz
#5
No to się nie dogadalismy. Będzie ciepło to ci powiem. Taka zaleta wersji ZE że można modnieść lub opuścić zawias. Myśle że całkiem porównywalnie do zmian "fasolek"


Odpowiedz


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości