Witam wszystkich :)
Wyświetleń: 2166
Odpowiedzi: 11
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witam wszystkich. Mam na imię Zbyszek, a w skrócie mówią do mnie Zibi. Mieszkam w okolicy Grodziska Mazowieckiego gdzie po wielu bojach udało mi się zarejestrować wielką tenere (historia której nawet Mrożek by nie wymyślił) . Czekam teraz na lekkie ocieplenie żeby zaznajomić się z motocyklem i znowu mieć jakiś ciekawy i miły urlop. Jak będę miał trochę wolnego to wstawię relacje z poprzednich wyjazdów ale nie wiem czy będzie wam się chciało tyle czytać. Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam.

Odpowiedz
Witamy! Ja z chęcią poczytam o zeszłych wyprawach oraz o walce z urzędami Wink Zawsze można się czegoś dowiedzieć i nauczyć!

Odpowiedz
Witaj i pochwal sie królową Smile

Odpowiedz
Siemka Smile

Odpowiedz
Witaj Wink

Odi Profanum Vulgus et Arceo... a poza tym 502 495 545 pomoc w okolicach Wawy Wink
Odpowiedz
Witaj - pochwal się Teresą i opowiadaj - jeździć ciężko to poczytamy sobie chociaż Smile

Odpowiedz
Photo 
Oto i motocykl który będę ujeżdżał w najbliższym czasie Wink

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
CZEŚĆ. GRATULACJE WYBORU. WROCŁAW POZDRAWIA

Odpowiedz
Siemanko! Też mieszkam aktualnie w Grodzisku Maz. więc możemy kiedyś polatać wspólnie po okolicy lub na jakieś piwko się ustawić Smile Polecam II drugi zlot Super Tener w Bieszczadach może razem polecimy może ktoś się podłączy z W-wy

Aby drzewa z których zrobią nasze trumny rosły jak najdłużej
Odpowiedz
Pifko? Czemu by nie Smile A ze zlotem to kalendarz mam bardzo napięty w tym terminie

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości