Rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2016.
Wyświetleń: 3993
Odpowiedzi: 9
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Dzisiaj tj. 20.03.2016r. w Opolu miejscowi pasjonaci 2-ch kółek zaingurowali sezon motocyklowy 2016 wraz z tradycyjnym paleniem Marzanny. Było spotkanie, tradycyjny przejazd ulicami, palenie Marzanny, pyszna grochóweczka i mądre Polaków rozmowy. Oprócz miejscowych pojawiło się również parę ekip z ościennych województw. Wg kogoś tam liczącego było nas ok 500 osób na wszelakich maszynach. Od poczciwej SHL-ki czy CZ350 poprzez typowe crossy, kilka turystyków, sportów i największą grupę cruiserów. Niestety Duża Tenera była tylko jedna ale za to w dobrym towarzystwie dużych GS-ów. Smile
Pogoda jak i w tamtym roku zimnica ze hej. Ale daliśmy radę. Sezon rozpoczęty. LWG Smile

Odpowiedz
Najważniejsze że była Choć jedna Teresa co oznacza że impreza była udana i z pewnością poświęcona przez Wielkiego Boga Przyczepności Smile

Odi Profanum Vulgus et Arceo... a poza tym 502 495 545 pomoc w okolicach Wawy Wink
Odpowiedz
Godna reprezentacja była . A to najważniejsze.

Odpowiedz
Bo to wyjątkowy sprzęcik jest dla wyjątkowych ludków  Cool 

Aby drzewa z których zrobią nasze trumny rosły jak najdłużej
Odpowiedz
To może zrobimy jakieś przed zlotowe jednodniowe latanie po Kotlinie i/czy Czechach na otwarcie sezonu Super Tenere 2016? Smile

Odpowiedz
Ja dopiero za tydzień odpalam . A na kiedy planujecie ? A i z kąd jesteście ?

Odpowiedz
Jesteśmy czyli ja z Opola Smile

Odpowiedz
Ja od 1do 3 jestem w górach z ekipą. Niestety rezerwacja zrobiona . Wiec nie wcześniej niż po 3-cim .

Odpowiedz
Spoko damy radę. Daleko nie mamy.Niech tylko słonko trochę pogrzeje i będzie superowo.

Zresztą w przyszły weekend jadę do Poznania na targi moto.

Odpowiedz
Miałem jechać tylko się nie zgrało z moim wyjazdem.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości