klocki hamulcowe
Wyświetleń: 1292
Odpowiedzi: 6
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
jakiej firmy najlepiej kupić

Odpowiedz
Kiedyś też pytałem które najlepsze klocki dla Teresy ?. Nikt konkretnych firm nie podał ale zachwalali tzw.złote. Na rynku jest parę firm produkujących złote klocki . Panowie chwalić się !!!

Odpowiedz
Ja oczywiście mam inne zdanie Wink

Ani złote ani srebrne ani fioletowe w różowe gwiazdki Wink

Ja od pewnego czasu montuję OEM Yamaha i ... te są najlepsze moim zdaniem Smile bo są optymalne a cena jest porównywalna.

Wynika to z moich doświadczeń z innymi klockami, albo hamowały za słabo albo za mocno albo zjadały tarcze w oczach itp itd.

Warte uwagi są też EBC HH ale w niektórych motocyklach orają tarcze, nie wiem jak to jest w ST bo nie próbowałem i nie będę próbował.

Odpowiedz
Yamaha OEM

Odpowiedz
oryginaly zgryzly mi tarcze i wyprowadzily sie po 20tys km. teraz mam SBS i juz 30tyskm.
Zostalo i ch jeszcze ponad polowe i hamuja bardzo dobrze.

Odpowiedz
a mnie interesuje coś innego tj. czy podczas wymiany klocków dbacie również o tłoczki ? tj. gdy klocki są zużyte tłoczki są wysunięte a zatem zdejmując klocki i czyszcząc szczęki przed włożeniem nowego kompletu czyścicie i smarujecie same tłoczki ? Jeżeli tak to jakim smarem, z tego co się wczytywałem w opisy różnych wydaje mi się że smar miedziowy będzie najlepszym rozwiązaniem co wy na to ?

Odi Profanum Vulgus et Arceo... a poza tym 502 495 545 pomoc w okolicach Wawy Wink
Odpowiedz
Arek z przodu mam OEM Yamaha i są Złote. Tył czarny

Tłoczków się nie smaruje. Tylko przy ich wymianie a żeby gładko się wciśneły w uszczelniacz

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości