Kirgil
Wyświetleń: 1282
Odpowiedzi: 5
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Nazwa nic nikomu nie powie. Trzeba się trochę wysilić aby wiedzieć więcej. Może ktoś powie dlaczego w takim razie to piszę? To się cieszcie, że w ogóle dostajecie taką informację Smile Na innym forum info będzie ale dopiero z trasy i to bez podania lokalizacji gdzie jestem Wink Taka tam zabawa, czasami wysyłają mnie dosyć daleko Wink Termin wyjazdu to 23.07-07.08 plus tydzień przed lub po tym terminie. Czyli około 3 tygodni. Na miejscu wypożyczenie motocykla i spokojne podziwianie widoków ( mam nadzieję, że będzie co oglądać).
Pytanie do was, czy ktoś chce się dołączyć? Czy wolicie lans w Bieszczadach Wink ?
I pytanie z innej beczki. Szukam nawi, jakiegoś Zumo z mocowaniem oczywiście. Budżet mam bardzo ograniczony więc albo bardzo niska cena (może być za freeWink )albo jakieś wypożyczenie. Pod warunkiem, że uda mi się wrócić. Jak nic z tego nie wyjdzie t po pojadę na mapach (o ile je dostanę)

Nie wiem dlaczego ale nie mogę edytować wątku. Nazwa powinna być Kargil. Proszę o zmianę.

Odpowiedz
Kargil
Zibi bez urazy ale nie jedziemy w Biesy na lans.

Odpowiedz
No i wziął i wkleił z Wiki i całą zabawę popsuł Sad Niech każdy by się trochę wysilił i poszukał. Najważniejsza będzie przygoda i to nieznane które czeka. Widoki oczywiście też. Jak już tyle zostało zdradzone to napiszę, że niedaleko jest K2 i miło by było mieć zdjęcie z takim tłem.
Lans, nie lans, prawie na jedno wychodzi. Wink

Odpowiedz
A wejście na K2 planujesz ?? Myślałem że ten Kargil to coś trudnego .Sorki nie chciałem nikomu zabawy popsuć.

Odpowiedz
Wejść na K2? Za leniwy jestem ale może da się wjechać Wink

Odpowiedz
Teraz na K2 moga cie nawet wniesc, jak inne pianina, kwestia tylko kwoty Big Grin Big Grin narodowy sport szerpow Big Grin

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości