Witam serdecznie :)
Wyświetleń: 2176
Odpowiedzi: 7
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Witajcie, dziś dołączyłem również do grupy na fejsbooku, ale jednak jako być może nie wszyscy z niego korzystają przedstawię się i tutaj.
Nazywam się Ireneusz, mam 26 lat, pochodzę spod Warszawy, ale na codzień mieszkam i pracuję w Norwegii, w okolicy Oslo. Jestem mechanikiem i pracuję w serwisie grupy VAG.
Na motocyklach jeżdżę od momentu zdania prawka, czyli od 2008 roku, pierwsze było Suzuki GS500, po trzech latach je sprzedałem i niestety miałem 2 lata przerwy. Moim drugim motocyklem był fantastyczny Triumph Street Triple, który również po trzech sezonach ustąpił miejsce Yamasze Super Tenere 1200. Którego dumnie ochrzciłem Cielakiem  Smile  Dokładnie we wrześniu ubiegłego roku, stałem się jego posiadaczem, zamówiłem ją w jednym z Warszawskich salonów. Doposażyłem ją dodatkowo w dwa boczne kuferki Yamahy, podgrzewane manetki, uchwyty dla pasażera, stopkę centralną, alarm oraz gmol. Ostatnio dokupiłem sobie tankpad i torbę na zbiornik z mocowaniem typu quicklock. Zamówiłem też kufer centralny Givi TRK52N.
Na dzień dzisiejszy nalatane mamy tylko 2200 km, wróżę nam dobrą i długą znajomość, chociaż po zimie przestał działać mi klakson Tongue ale gwarancja jest, wiec na razie spoko. Mam też pewne obawy co do dźwięku pochodzącego, wydaje mi się, że ze sprzęgła, ale mam nadzieję, iż znajdę tu odpowiedź na to pytanie.

Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku i życzę wielu bezpiecznych kilometrów w nadchodzącym sezonie!

Odpowiedz
Cześć Big Grin

Odpowiedz
Siemanko

Aby drzewa z których zrobią nasze trumny rosły jak najdłużej
Odpowiedz
Wrocław wita

Odpowiedz
alo - to kiedy zlot jakiś w Norwegii ? Smile

--
Pozdrawiam
Mowso
http://www.gophoto.eu
ER-5->DL650->MG Stelvio->DL650->F800GT->XT1200Z
Odpowiedz
Ja planuję w sierpniu pojeździć po środkowej Norwegii trochę wakacyjnie, trip ok 2500 km, wrzucę plan na forum, jeśli ktoś bedzię chętny dołączyć to bardzo chętnie Smile

Odpowiedz
Siemka Smile
Co do dźwięków z silnika to też mam sporo obaw. Ale podobno tak ma być Wink

Odpowiedz
Siemanko. Ja tez z checia sie powlucze po Norwegii.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości