Cześć wszystkim :)
Wyświetleń: 5300
Odpowiedzi: 13
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Smile 
Hej, Marek z tej strony. Od kilku lat dosiadam dzielnego osiołka czyli Vstrom 650 i na tamtejszym forum się udzielam, co jak sądzę się nie zmieni nawet gdy osioł zmieni stajenkę. Tyle, że wtedy, mam nadzieję dojdzie mi kolejne forum do odwiedzania i pisania, zresztą jest tu już kilku kolegów znanych stamtąd, czyli jak widać można a i kierunek zmian słuszny  Wink .

Zarejestrowałem się tu, bo od jakiegoś czasu kiełkuje mi w głowie ta dzika myśl o zmianie, o przesiadce z poczciwego osiołka na nową Teresę i potrzebuję rady.
"Zwykła" Z czy napinać się na siłę na ZE?  Czy te elektroniczne cuda rzeczywiście są warte dołożenia tych około 10tys i jak z ich awaryjnością/trwałością? Może lepiej wydać na doposażenie moto niż na siłę pchać się w nowoczesność? Piszę do Was  z prośbą o radę, porównanie, opinię. Czy są jeszcze jakieś różnice  pomiędzy tymi modelami? Czy "tylko" to zawieszenie? Sorki za być może  dziecinne pytania, ale nie mam wśród bliższych znajomych  nikogo z Super Tenerą, a  pytania zadawane w salonie to tak jakbym nie pytał wcale, więcej dowiem się u wujka Googla. Liczę na opinię kogoś kto tymi cudami jeździ, a nie tylko sprzedaje, bo tam przeważnie droższe znaczy lepsze. Od razu, żeby uniknąć rad typu  "jak masz to kupuj droższe" powiem, że coś tam oczywiście mam, ale  jak bym miał za dużo to pewnie bym nie pytał Wink, w totka niestety jeszcze nie trafiłem i w miarę normalnie podchodzę do tematu.
Tyle przynudzania, teraz czekam na ciosy Smile
pozdro
hmarek

Shadow>>Vulcan>>Shadow>>DL650>>XT1200ZE
Odpowiedz
Cześć

Na twoim miejscu wziął bym sobie testówkę Z i ZE, pojeździł, zdecydował Smile

Znając życie i dyskusje na forach, użytkownicy Zetek będę chwalić Zetki, a użytkownicy ZE - ZE.

Idąc dalej tym tropem ja oczywiście uważam, że poprawnie ustawione SAG w Zetce jest dla mnie wystarczające Big Grin Big Grin Big Grin

A no i co by namieszać totalnie w głowie przejedź się jeszcze tą nową AT Wink

Powodzenia

Odpowiedz
Sprawdź różnice co masz w dodatkach ?. Kupując Z możesz sporo do inwestować a w wersji ZE już będzie w standardzie. Regulowane zawieszenie przydatne przy zmiennych drogach(szuter/asfalt/winkle/obciążenie /pasażer) Nie wiem czy gdzieś jest testowa ZE. Nie namawiam ale polecam.

Odpowiedz
Pozdrawiam również z forum v-stroma Smile

--
Pozdrawiam
Mowso
http://www.gophoto.eu
ER-5->DL650->MG Stelvio->DL650->F800GT->XT1200Z
Odpowiedz
(04-13-2016, 02:22 )Arek napisał(a): A no i co by namieszać totalnie w głowie przejedź się jeszcze tą nową AT Wink

dzięki za podpowiedzi,  do AT się przymierzałem ale "za mała, za lekka" Big Grin no i ma łańcuch,  sam jestem spory  191 i 97 kg więc też chcę duże i ciężkie moto

jeśli się uda to popróbuję i Z i ZE  ale generalnie nie jest łatwo z testówkami Sad

(04-13-2016, 06:47 )wooosiu napisał(a): Sprawdź różnice co masz w dodatkach ?.  Kupując Z możesz sporo do inwestować  a w wersji ZE już będzie w standardzie.

o tym nie pomyślałem  fakt...  jednak nie obędzie się bez wypytania sprzedawcy w salonie Big Grin

(04-13-2016, 09:18 )mowso napisał(a): Pozdrawiam również z forum v-stroma Smile

Big Grin  tak tak, myślałem właśnie o Tobie, Topince i Floydoo Wink

Odpowiedz
Witaj, ja sam jeżdżę Zetką, w sumie przy zakupie nowej stwierdziłem, że nie jest mi to potrzebne bo jeżdżę głównie po asfalcie, a dotychczas podkręciłem tylko lekko tłumienie tylnego amortyzatora i jest lepiej. Chociaż ja jestem akurat lżejszy 80kg, za to często jeżdżę z dziewczyną Smile
O dodatkowe wyposażenie ZE nie pytałem sprzedawców, w salonie również mnie nie namawiali na to, więc wziąłem zwykłą, trochę doposażyłem i jestem zadowolony.
Powodzenia w podjęciu decyzji Smile

Odpowiedz
A z czystej ciekawości, nich ktoś dopisze co jest w ZE czego nie ma w Z, nie licząc dodatkowych kg no i aktywnego zawieszenia oczywizna Wink

Odpowiedz
Ja nie kupiłem w salonie swojej ZE ale wiem ze grzane manetki napewno są ( sterowanie i obsługa z menu wyświetlacza ).Niech koledzy wypowiedzą się co jeszcze.

Odpowiedz
ehhh... sam sobie zadam cios:

http://supertenere.pl/showthread.php?tid=69780

przymulony jakiś byłem chyba Big Grin anyway, dzięki za odpowiedzi i za brak sponiewierania za powielanie pytań Wink

Odpowiedz
Witaj i gratulujemy przesiadki oby Ci sie udało nabyć Teresę bo to elitarny produkt sie staje.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości