Cześć
Wyświetleń: 1598
Odpowiedzi: 4
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wink 
Witam wszystkich użytkowników forum supertenere.
Jestem z Łodzi mieszkam pod Łodzią na wsi Justynów.
Jeżdzę YAmaha super tenere XT 1200 trzeci sezon na moto od 13 roku życia zaczynałem od Avo Simson Sport/ojca/ później przerwa do 40 roku życia i po kolei byłem posiadaczem Yamahy XS 400 Honda Shedow 400 HOnda Shedow 1100 Kawasaki VN 2000 HD V-Rod i jak na wstępie pisałem od trzech sezonów na Teresze
Pozdrawiam  Wink

Odpowiedz
Witaj na forum .Zapraszamy na Zlot Super Tenere w Maju . 

Odpowiedz
Cześć Hans4. No to mamy dość blisko do siebie. Ja mieszkam na wsi pod Sochaczewem i czasem bywam w Łodzi. Mam tam kilku motocyklowych kolegów :-)

Odpowiedz
(04-28-2016, 14:22 )wooosiu napisał(a): Witaj na forum .Zapraszamy na Zlot Super Tenere w Maju . 
Wooosiu chętnie bym zajrzał i poznał Was osobiście niestety czas dla mnie nie najlepszy lecimy w tym terminie do Włoch przez przełęcze w Alpach następnym razem może sie uda  Smile

(04-28-2016, 20:05 )Krokodyl napisał(a): Cześć Hans4. No to mamy dość blisko do siebie. Ja mieszkam na wsi pod Sochaczewem i czasem bywam w Łodzi. Mam tam kilku motocyklowych kolegów :-)
Krokodyl daj znać kiedy będziesz w moich okolicach zapraszam na kawę  Smile

Odpowiedz
Napiszę na priv. do Ciebie z wyprzedzeniem, jeśli będę miał Łódzkie moto plany weekendowe. Dzięki za zaproszenie i oczywiście zapraszam na kawę, jak będziesz w moich okolicach!

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości