Siemano
Wyświetleń: 5567
Odpowiedzi: 17
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witam wszystkich.
Z gory prosze o zrozumienie ale nie mam polskich liter na klawiaturze... Prosze o obiektywna odpowiedz ludzi ktorzy maja doswiadczenie z Teresa. Ostatnia przygode z dwoma kolkami mialem 20 lat temu...Niestety...Natomiast nadszedl czas na to, zeby spelnic swoje marzenie. Po dluuuuugim czasie spedzonym na szukaniu w necie, czytaniu na forach, rozmowach ze znajomymi trafilem na nia i.....sami wiecie. Nie widze juz nic innego. Teraz prosze o Was o rade. Czy jako koles praktycznie bez doswiadczenia ogarne to monstrum ? Czy dac sobie na luz ? Dzieki za info. Pozdrawiam z Norwegii ;)

Odpowiedz
Cześć Mima

Słuchaj z motocyklem jest jak z butami, trzeba się przymierzyć i przejechać. Jak to zrobisz sam sobie odpowiesz bez czytania zdania innych.

Powodzenia Big Grin

Odpowiedz
Tutaj sporo zależy od warunków fizycznych, jeśli masz 190cm i 90kg to nie powinno być większych problemów, ale poniżej polecałbym coś mniejszego na chociaż jeden sezon.

Odpowiedz
Wystarczy 185 i tez jest dobrze a nawet bardzo dobrze Smile

Ale fakt musisz się trochę przejechać to inaczej na nic mądre rady. Najlepiej z 200, 300 km albo i więcej żebyś wiedział ze to jest to czego szukasz.

Odpowiedz
Dzieki za oddzwiek Wink Mam 180 i 95 . Wlasnie startuje zaraz do miasta obok zeby nia pojezdzic. Dam znac co i jak Wink

Odpowiedz
Zależy od doświadczenia - jak wsiądziesz i będzie ok to fajnie ale to ogólnie duże i ciężkie moto Smile

--
Pozdrawiam
Mowso
http://www.gophoto.eu
ER-5->DL650->MG Stelvio->DL650->F800GT->XT1200Z
Odpowiedz
    Siema. Jestem po pierwszej randce z Teresa. Zakochalem sie, zamowilem, bedzie za tydzien ;

Przygarniecie nas do bandy ???

Odpowiedz
Pefka Big Grin wbijajcie Big Grin

Udanej randki Big Grin

Odpowiedz
No to następny zlot w Norwegii. Organizatora juz mamy Wink

Odpowiedz
No i fajnie Big Grin Big Grin Big Grin

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości