Siemano
Wyświetleń: 4311
Odpowiedzi: 17
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
(06-25-2016, 18:58 )shak napisał(a): No to następny zlot w Norwegii. Organizatora juz mamy Wink

Temat jak najbardziej otwarty. Mozemy to zrobic ....

Odpowiedz
mima ja mam 178cm i ważę 78kg i daje rade. Przesiadke zrobiłem ze 125cm3 w ciemno bez jazdy próbnej. Wiec można . Odczucia z jazdy nieocenione. Nawet żona nie narzeka. Witamy

Odpowiedz
mima - jak już kupisz moto, kask i rękawice... to proponuję solidny gmol jako następny zakup.
Wcale nie chodzi o jakieś duże gleby tylko o parkingowe paciaki, które na początku zwyczajnie się przytrafiają czasem, a boki w ST warto chronić aby nie narażać się na niepotrzebne koszty.

ehhhhh ja ja CI zazdroszczę tych zakrętów norweskich Big Grin Big Grin Big Grin

Odpowiedz
(07-01-2016, 20:05 )Arek napisał(a): mima - jak już kupisz moto, kask i rękawice... to proponuję solidny gmol jako następny zakup.
Wcale nie chodzi o jakieś duże gleby tylko o parkingowe paciaki, które na początku zwyczajnie się przytrafiają czasem, a boki w ST warto chronić aby nie narażać się na niepotrzebne koszty.

ehhhhh ja ja CI zazdroszczę tych zakrętów norweskich Big Grin Big Grin Big Grin

Dzieki Arek Wink No i jest w domu !!! Dzisiaj odebralem. Zrobilem ok stowki. Wrazenia bezcenne. Mieszkam juz tutaj troche ale dopiero dzisiaj poczulem zapach fiordow. Cos pieknego... Sluchajcie, temat Norwegii jest otwarty. Mozemy sie zorganizowac. Co do gmoli, fakt to musze ogarnac bardzo szybko. Czy "altrider" to dobry wybor ? Pozdro

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Tez się do takich przymierzam ale w końcu kupiłem Givi.
Wbijaj na naszą grupę na Facebooku więcej się tam dzieje.
A z Norwegia to nie kuś bo jeszcze przyjedziemy Smile

Odpowiedz
Gratuluję zakupu i cóż, wielu wspaniałych podróży życzę!
Są różne motory i one różne rzeczy mówią do nas stojąc w garażu. Np ścigacz mówi: poszalejmy ze dwie godzinki. A Tenera mówi, urwijmy się choć na 4 dni i zróbmy choć ze 3 tysiące :-)

Odpowiedz
Śliczna biała Smile

--
Pozdrawiam
Mowso
http://www.gophoto.eu
ER-5->DL650->MG Stelvio->DL650->F800GT->XT1200Z
Odpowiedz
czześć wszystkim!

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości