witam wszystkich serdecznie, rydzu.
Wyświetleń: 1881
Odpowiedzi: 8
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Witam wszystkich serdecznie. Przed chwila zarejstrowalem sie na tym forum. Przepraszam powinienem cos wiecej o sobie napisac ale nie potrafie szybko klikac wiec nie bede sie rozpisywac. Nie wiem czy ten dzial jest odpowiedni do przedstwiienia sie jezeli nie to prosze mi powiedziec gdzie to zrobic.

Odpowiedz
Cześć Smile
Wpadnij jeszcze tutaj https://www.facebook.com/groups/754738211240455/

Odpowiedz
Cześć Rydzu

Udanej "zabawy" z Tereską Big Grin

Odpowiedz
Dzieki

Zabaw juz zaczolem w zeszlym roku. Motocykl posiadam priwie dwa lata a przjechalem na nim okolo 50 mil.

Jak wszystko pojdzie dobrze to przez ta zime motocykl bedzie przygotowany na sezon 2017.

Na fejsbuku nie jestem zarejstrowany. Jak tylko sie zarejstruje to zobacze co tam sie dzieje.

Dzieki, ze sie odezwaliscie.

Odpowiedz
Rydzu, dział "o nas" będzie idealny Smile

Odpowiedz
Rydzu w maju zlot mamy juz III -ci . Tym razem Jura- Mirsk.  Czyt.dzial zloty i spotkania

Odpowiedz
Dzieki Wooosiu. Chetnie bym skorzystal ale nie moge. Obecnie przebywam w USA. Plan jest taki, ze w tym roku wracam ale obawiam sie, ze moze byc trudno sie zebrac. Zaraz przenosze sie do dziagu garaz. Bede wymieniac uklad wydechowy i chce pogadac na ten temat. Zaproszenie do garazu.

Odpowiedz
Spoko.Myslalem ze na dniach zjeżdżasz do Polski .

Odpowiedz
Wooosiu, uwierz mi zebym mogl to dzisiaj bym wracal. Mam problem, jezeli chce napisac nowy watek na co mam klikac? Jestem cienki jezeli chodzi o poruszanie sie po internecie, stronach. Na tym forum tez nie moge zalapac co I gdzie. Wczoraj nameczylem sie zeby napisac nowy watek w dziale garaz i kliknalem nie tam gdzie powinienem i szlak trafil moje wypociny. Pisze bardzo wolno i naprawde musze sie napracowsc zeby cos napisac.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości