wymiana calego ukladu wydechowego.
Wyświetleń: 1777
Odpowiedzi: 5
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Robie probe czy nowy watek sie zapisze.

Powoli zaczynas lapac. Bede wymieniac caly uklad wydechowy. Tlumik yoshimura juz w garazu. http://www.revzilla.com/motorcycle/yoshi...-2012-2016  rury musze zciagnac z niemiec. http://www.off-the-road.de/en/XT-1200Z/E...enere.html

Musze jeszcze dokupic modul moze fachowo to nazywa sie inaczej. Czy w arsztacie ktory bedzie mi wgrywac  ta mape moze mi zrobic kopie tego programu, mapy?

Odpowiedz
Rydzu udało Ci się napisać wątek Smile

Yoshimurę u nas ma chyba misiek-888, ale on sam tłumik zakładał, ale nie bawił się z tego co wiem w mapowanie... Mało kto to robi, ale zrobić się powinno.

Odpowiedz
Teraz pytanie o jaka kopie mapy Ci chodzi? a moze kopie programu do ladowania map.
Jak zalozysz Power Commander, to powinienes miec mozliwosc wgrywania wlasnych map, ale po odpieciu PC, moto bedzie chodzilo na oryginalnych mapach.

Teraz pytanie, co chcesz uzyskac ta modyfikacja??
Wiecej mocy?? to mmoto nie potrzebuje wiecej mocy bo to krotka droga do przegiecia.
Lepszy dzwiek?? wystarczy Ci sama koncowka. a oryginalny komp dopasuje sie.
Jest sens wywalac kupe kasy na PC, a potem i tak jezdzic jak na standardowych ustawieniach ??
Tenera ma dobry starownik i nie ma wiekszej potrzeby zastepowania go PCem

...a zaoszczedzona kasa na wache Big Grin

Odpowiedz
Taaa Wink

Warto to na pewno wjechać na hamownię przed i po wymianie.

I wszystko będzie jasne Wink

Odpowiedz
Myślę że zmienić możesz tłumik, filtr (np.K&N) i ewentualnue dawkę paliwa i więcej nic nie zmieniaj bo szkoda kasy a efekt ten sam

Odpowiedz
Juz rozmawialem z kumplem ktory mieszka w niemczech. Mam zamiar kupic kilka rzeczy. Tak jak Arek mowi dobrze byloby wjechac na hamownie przed i po wymianie wydechu. Zobaczymy jak to wyjdzie. Fakt troche trzeba zaplacic za te rury. Arrow tez robi i nawet niedrogo ale wygladaja gorzej od tych z off road.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości