Gruzja 2017
Wyświetleń: 3660
Odpowiedzi: 10
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tak sobie wymyśliłem ze to dobry kierunek na tegoroczny urlop Wink

Chciałbym jakoś tak https://goo.gl/maps/6k6TmFqcZSF2

Bez autostrad i przedzierania się przez chaszcze, boczne drogi o dowolnej w miarę twardej nawierzchni to jest to co lubię Big Grin

Wstępnie przełom czerwca i lipca ok 4-5 tyg.

Poszukuję niekonfliktowego towarzystwa na dowolnym motocyklu Wink

Lubisz podróżować bez napinki, zakładanych przebiegów dziennych, ścisłego trzymania się planów itp. zapraszam Smile

Ja śpie w namiocie, często poza wyznaczonymi do tego miejscami Smile

Reszta do ustalenia.

Odpowiedz
Niezły pomysł. Tylko czasu brak na taki długi trip.
Trzy tygodnie to bym jeszcze urwał ale pięć to bez szans.

Odpowiedz
Mam jeszcze 2 warianty tej wycieczki promem z / do Odessy lub przez Białoruś i Rosję cholerne wizy)

Shak możemy pogadać bliżej czerwca, może udało by się w te 3 tyg zrobić Gruzję, ja potem jeszcze bym się pokręcił po Turcji itp. a Ty fruu do domu.

Odpowiedz
Z tym promem to różnie bywa. Przeważnie spóźniony i nigdy na czas. Ostatnio kolesie płyneli cztery doby i dodatkową jedna w Odessie czekali. A jak wracali to doba czekania w Batumi i trzy płynęli. Ale też zdarzają się planowe. To lepiej już gonić na dwóch kołach.
Białoruś i Rosja czasowo wydają się najlepsze. Tylko żeby nie zasypało wjazdu do Gruzji co też się zdarza.
Do czerwca czas.

Odpowiedz
Termin może się trochę przesunąć bardziej na początek czerwca, pracuję nad tym w każdym bądź razie.

Chyba odpuścimy Armenie, patrze w lustro i jakoś nie widzę na czole napisu jeżdżący bankomat Wink

Odpowiedz
Organizuje taki wyjazd w sierpniu tylko transportujemy motocykle do Kutaisi na dwa tygodnie .

Odpowiedz
(02-21-2017, 08:31 )misiek-888 napisał(a): Organizuje taki  wyjazd w sierpniu tylko transportujemy motocykle do Kutaisi na dwa tygodnie .

Wydaje mi się że to w dzisiejszych czasach najlepsza alternatywa. Jaki koszt  takiego transportu i jaki termin no i co na miejscu tez organizujesz czas czy trzeba się samemu ogarnąc . jaka data dokładnie ?

Odpowiedz
Kosz tranasportu motocykli z polski z bagazami to 3300zł , ceny biletów zaczynaja sie od 400zl . Termin wylotu 6.08 a powrót 21.08.. Reszta do dogadania czyli kwestie jedzenia i hoteli. Trase wstepnie opracowaną ok 4tys km . P

Odpowiedz
No więc my startujemy 29 maja i jedziemy przez 5 tygodni Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Jakby ktoś chciał się podłączyć na całość, część lub choćby jeden wieczór, gdzieś po drodze ZAPRASZAMY Smile

Główne cele wyjazdu to spenetrować dokładne Turcję i Gruzję Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Odpowiedz
Fajnie tyle czasu. Daj jakiś zarys trasy.
Z Turcją to trochę ryzykowne.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości