Witam z Łodzi
Wyświetleń: 3128
Odpowiedzi: 11
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Cześć,

na forum zarejestrowałem się jakiś czas temu, kiedy zaświtała mi myśl zmiany mojej ukochanej TDMki na XT 1200.
Powoli plany zmieniają się w rzeczywistość, więc czas się w końcu przywitać.

Pozdrawiam
Przemek

Odpowiedz
Cześć Przemek Wink

Powodzenia w poszukiwaniach ??? 900 sprzedana ???

W MFA pytałeś o plany na ten rok, już coś wiem http://supertenere.pl/showthread.php?tid...6#pid77036

LwG

Odpowiedz
Na razie daję znać tylko na forum, bo szkoda puszczać w świat ten motocykl. Jutro ma oglądać jakiś gość, zobaczymy.

Widziałem, plan rewelacyjny, tylko ja nie dostanę tyle urlopu. Z Grzecim mamy inny plan o którym Ci mówił, trzeba się spotkać, może uda się dopasować terminy. Może jeszcze znajdziesz czas w drugiej połowie sierpnia?

Odpowiedz
Tam czy siak warto by się spotkać gdzieś na wiosnę i "pogadać" może Jagodna ???? Wink

Odpowiedz
(02-19-2017, 21:11 )Arek napisał(a): Tam czy siak warto by się spotkać gdzieś na wiosnę i "pogadać" może Jagodna ???? Wink

Piękny plan Big Grin reszta na priv

Odpowiedz
Witajcie zapraszam tez na Face Booka tam szybsza komunikacja, jeżeli szukasz ładnej maszyny moja w tej chwili na sprzedaż więcej info na OLX dolny sląsk cena 33 tyś krajowa serwisowana gotowa na sezon , oczywiscie zapraszam tez na zlot 18-21 Maj Jura Krakowsko Czestochowska

Odpowiedz
Facebookowy niestety nie jestem, a nowy nabytek mam już prawie załatwiony.

Pozdrawiam
Przemek

Odpowiedz
Pozdrowienia z Łodzi chciałem przywitać szanowne grono a żeby nie zakładać nowego wątku więc podłącze się pod istniejący ( mam nadzieje ze właściciel  wybaczy fo pa) niestety przejechałem się dużą Teresą  na jeździe testowej i to jest chyba to co szukam  od dłuższego czasu  trochę nie ma dołu w terenie ale trzeba będzie się przystosować  i szukam teraz ładnej sztuki jeszcze raz pozdrowienia dla forumowiczów  z Łodzi

Odpowiedz
Witaj!
Powodzenia w poszukiwaniach.

Odpowiedz
Powitać z Dolny Śląsk

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości